لیگ برتر نونهالان کشور / استقلال با خوش اقبالی دربی استان بوشهر را برد

19:51:42 1396-8-5
964

تیم فوتبال استقلال بوشهر در هفته سوم لیگ برتر نونهالان کشور موفق شد در برازجان از سد میزبان خود عبور کند.به گزارش " خبرگزاری پارس " ، هفته سوم لیگ برتر نونهالان کشور عصر امروز با برتری استقلال بوشهر در دربی استان بوشهر مقابل پارس دشتستان در ورزشگاه تختی شهر برازجان پیگیری شد .

شاگردان مهدی گیوزاد بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 5 صاحب یک ضربه پنالتی شدند که احمدرضا جوکار این ضربه را از دست داد .

در ادامه دو تیم بازی متعادلی را دنبال کردند اما این تیم مهان بود که توسط امیر حسین اسلامپور به گل برتری رسید تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد .

در نیمه دوم پارس برای جبران گل خورده نبض بازی را در دست گرفت و بارها حملاتی را روی دروازه استقلال طراحی کرد که عدم دقت کافی در زدن ضربات آخر مانع رسیدن توپ به تور دروازه شد .

اما بر خلاف جهت بازی این آبی پوشان بوشهری بودند که درون محوطه جریمه پارس صاحب یک ضربه پنالتی شدند که پاسالار موفق شد دومین گل را برای استقلال به ارمغان آورد.

اخراج احمدرضا پارسایی توسط داور مسابقه تا حدودی کار را برای پارسی ها سخت کرد ولی شاگردان گیوزاد دست از هجوم برنداشتند و علیرغم 10 نفره بودن حملات شدیدی روی دروازه استقلال داشتند که در این حملات امین ناصرزاده موفق شد به زیبایی یکی از گلهای خورده را جبران کند .

در ادامه بازیکنان نونهال پارس تلاش زیادی برای به تساوی کشیدن بازی انجام دادند ولی بی دقتی و عجول بودن در زدن ضربات باعث شد تا این تیم به گل نرسد و این دیدار با برتری شاگردان پوربهی به پایان برسد .

بازی خوب پارس در این دیدار چیزی از ارزش های بازیکنان این تیم کم نکرد و در اولین سال حضور این تیم در لیگ برتر ارائه چنین بازیهای قابل تحسین است و در دیدار امروز شاگردان گیوزاد اسیر تجربه تیم استقلال شدند ولی پارس حاضران در ورزشگاه را به آینده امیدوار کرد .

استقلال بوشهر