بیانیه باشگاه پارس دشتستان در خصوص حمایت از تنها تیم لیگ برتری این شهرستان در بازی روز جمعه

11:53:37 1396-8-2
634

باشگاه فرهنگی ورزشی پارس دشتستان با صدور بیانه ای از علاقمندان فوتبال خواست از تنها تیم لیگ برتری فوتبال برازجان در بازی روز جمعه حمایت کنند.یاداشتی از محمدرضا زائری

به گزارش " خبرگزاری پارس "، همانطور که مستحضرید تیم نونهالان فوتبال پارس برازجان یکی از نمایندگان شایسته استان بوشهر در لیگ برتر و تنها نماینده شهرستان دشتستان در بالاترین سطح فوتبال ایران امسال به لطف مدیریت قوی و تلاش کادر فنی و بازیکنان این تیم جواز حضور در لیگ برتر کشورمان را کسب کرد و با حضور مربی شایسته ای همچو مهدی گیوزاد ، لیگ را پر قدرت آغاز کرد .

پارسی ها در اولین گام تیم شایسته حافظ شیراز را در یک بازی خارج از خانه شکست دادند و سپس در دومین دیدار تیم پر آوازه فولاد خوزستان در فوتبال پایه کشور را با تساوی 2 بر2 و در ورزشگاه خانگی این تیم متوقف کردند تا مردان کوچک پارسی دست به کار بزرگ بزنند که تحستین کارشناسان فوتبال پایه را در برداشت .

حال پس از انجام دو بازی بیرون از خانه ، نو نهالان آینده دار پارس در اولین بازی خانگی خود که بر حسب اتفاق دربی استان نیز محسوب می شود به مصاف استقلال بوشهر خواهند رفت تا گام سوم را نیز نیز محکم بردارند.

بی تردید حمایت های مسئولین شهرستان و هواداران فوتبال از این نونهالان آینده دار باعث انگیزه بسیار شده تا در عرصه فوتبال پایه گامی محکم بردارند که برای حفظ فوتبال شهرستان و تامین آتیه آن الزومی است.

انتظار می رود با در کنار هم پیش بردن برنامه های باشگاه پارس شاهد توسعه و ترقی پایدار فوتبال دشتستان خواهیم بود و در همین چارچوب و قالب علاقمندان به فوتبال در شهر برازجان بار دیگر برحمایت از باشگاه پارس دشتستان با تمام پتانسیل خود اعم از تشویق های بی امان و روحیه بخش تلاش کنند تا بازیکنان نونهال این باشگاه در بازی روز جمعه به بهترین سطح آمادگی فنی ، بدنی و روانی خود برسند تا در سومین گام در لیگ برتر شاهد پیروزی درخشان از سوی این تیم باشیم .

آنچه مسلم است اینکه ما همه باید در جهت ایجاد فضایی مناسب برای رشد بیشتر فوتبال دشتستان در به ظهور رسیدن پتانسیل های موجود گام برداریم تا شاهد افتخار آفرینی بیشتربرای دیار عزیزمان باشیم .

امید است در آینده براساس همین حمایت ها شاهد فوتبالی پویا و موفق در عرصه کشور باشیم و یکبار دیگر نام دشتستان به عنوان مدعی لرزه براندام حریفان بیندازد .

پس وعده ما روز جمعه ساعت 15 ورزشگاه تختی برازجان

فوتبال پایه