کار بزرگ نونهالان در اهواز + تصاویر

18:33:04 1396-7-29
1108

تیم فوتبال نونهالان پارس دشتستان در هفته دوم لیگ برتر موفق شد فولاد خوزستان را متوقف کند .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، در ادامه دیدارهای هفته دوم لیگ برتر نونهالان کشور عصر امروز و در ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان تیمهای فولاد و پارس دشتستان به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند .

بازی با میدان داری فولاد خوزستان ، با توجه به مزایای میزبانی حریف در حال پیگیری بود که از دقیقه 20 بازی روندی متعادل را در پیش گرفت  و در یک ضد حمله حریف در شرایط مشکوک به آفساید فولادی ها به گل رسیدند .

 پس از ان بازی مجدداً بازی متعادل دنبال شد که در دقایق پایانی  نیمه اول محمد رضا حیدری در شرایط تک به تک روی پاس فوق العاده مهدی سهرابی توپ را در کمال ناباوری به اوت زد تا نیمه اول این دیدار با برتری میزبان به پایان برسد .

‏در آغاز نیمه دوم با بازیخوانی و تعویض های به موقع کادر فنی پارس دشتستان ورق برگشت و این شاگردان گیوزاد بودند  که توپ و میدان را در اختیار گرفته و با میدان داری احمد رضا جوکار و علیرضا صید عالی در میانه زمین و بازی پویا ، انرژیک و هوشمندانه سعید حسن زاده و مهدی سهرابی در کناره ها در کنار جنگ آوری احمد رضا پارسایی ،حمید رضا اهرمی و محمد رضا حیدری در خط دفاع ، این تیم پارس بود که توپ و میدان را در اختیار گرفته و روی یکی از همین حمله ها توسط احمدرضا پارسایی به گل تساوی رسید.

‏سپس با ادامه حملات پر دامنه تیم پارس روی نبوغ فنی سعید حسن زاده به گل دوم رسید و حتی این تیم می توانست به گل های بیشتر هم برسد.

در ادامه تیم فولاد که نمی خواست بازی را در خانه از دست دهد با تمام توان دست به حمله زده و این تیم پارس بود که با تمام توان به دفاع و ضد حمله می پرداخت.

در اواخر بازی و روی یک ضربه ایستگاهی و غافلگیری خط دفاعی تیم فولاد به گل تساوی دست یافت تا این دیدار تماشایی با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد .

نکته حائز اهمیت این دیدار سطح بالای رقابت دو تیم به گواه ناظران عینی و تماشاگران حاضر در ورزشگاه بود.

‏ترکیب تیم پارس دشتستان:

محمد امین درویشی-حمید رضا اهرمی-احمدرضا پارسایی-اشکان سلمان پور-علیرضا درویشی-احمدرضا جوکار-علیرضا صید عالی(ابولفضل گیوزاد)-امین ناصرزاده(ابوالفضل نوروزی)-مهدی سهرابی فر(امیر محمد خنیا)-محمد رضا حیدری-عرفان پیکرا(سعید حسن زاده)

اخبار ورزشی