مهاجم ملی پوش ایرانجوان کنگان : باشگاه پارس را در سطح بالایی دیدم

18:07:16 1396-7-17
532

مهاجم ملی پوش ایرانجوان گفت : پارس پیشرفت خوبی داشته و این تیم در سطح بالایی فوتبال بازی می کند .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، تیم فوتبال نوجوانان ایرانجوان کنگان در هفته پنجم لیگ برتر استان در برازجان مقابل پارس این شهر متحمل شکست سنگین 6 بر 1 شد که در این دیدار علی عباسی بازیکن زهردار و ملی پوش ایرانجوان در خصوص این دیدار به خبرنگار سایت اختصاصی پارس در خصوص این دیدار اظهار داشت : 
بازی بسیار خوبی بود هر دو تیم برای سه امتیاز این دیدار پا به میدان گذاشته بودند و تمام تلاش خودشان انجام دادند. تیم پارس برازجان که در بازی قبل تیم ما را آنالیز کرده بود در این دیدار راه های نفوذ گل زنی را روی ما بست و بازی منطقه ای ارائه داد و توانست در این بازی با سه امتیاز میدان را ترک کند.

وی ضمن تمجید از تیم نوجوانان پارس افزود : تیم پارس برازجان نسبت به سال های قبل تیم خوب و منسجمی داشت و ما در این دیدار میزبان خود را دست کم گرفتیم و آنها از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کردند.

ایشان تصریح کرد : تیم پارس برازجان تیمی یکدست و همدل است و با بازیکن های بومی و غیر بومی که در این فصل در اختیار دارد شکل تیمی منسجم و خوبی را برای این مسابقات بسته است.

رضا عباسی در ادامه اضافه کرد : بازیکن های این تیم بازی روی زمین را به خوبی انجام می دهند. تیم پارس مربیان خوبی را در مجموعه خود دارد و از لحاظ فنی کادر خوبی را در اختیار دارد همچنین از لحاظ امکانات یکی از بهترین تیم های استان است .

عباسی در خصوص شرایط اش با باشگاه ایرانجوان هم اظهار داشت : من یک سال تا پایان قراردادم با تیم فعلی که هستم مانده و هنوز تصمیم خاصی برای رفتن به تیم دیگری نگرفته ام .

مهاجم زهردار ایرانجوان همچنین در مورد اولین سال حضورش در تیم ملی هم افزود : من امسال اولین سالی است که در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور داشتم و تجربه ی خوبی برای من شد.

 

گفتگو : محمدرضا زائری

لیگ برتر