سرمربی نونهالان پارس : در اولین تجربه لیگ برتری کار سختی داریم

12:36:59 1396-7-13
727

سرمربی تیم فوتبال نونهالان پارس دشتستان گفت : ما اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کنیم که از این رو کار سختی در پیش خواهیم داشت .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، تیم فوتبال نونهالان پارس دشتستان امسال اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند که این خوشایند ترین اتفاق برای این باشگاه محسوب میشود که اولین حضور خود در بالاترین سطح فوتبال کشور را با لیگ نونهالان استارت بزند.

برای مطلع از آخرین وضعیت این تیم برای حضور در این مسابقات به سراغ مهدی گیوزاد سرمربی این تیم رفتیم که ایشان در گفتگویی اختصاصی با سایت باشگاه در این خصوص افزود :

توجه به فرصت کمی که تا شروع بازیهای داشتیم ما تمرینات را از دهم مردادماه آغاز کردیم و خودم هم با تأخیر به تیم اضافه شدم که مجبور بودیم هم بازیکن جذب کنیم و هم اینکه کارهای آماده سازی و تست گیری را انجام بدهیم.

ایشان تصریح کردند : حدود چهل تمرین را با تیم انجام دادیم که در این فرایند هفته ای دو بازی تدارکاتی درون شهری برگزار کردیم و دو اردوی برون شهری نیز در شهرهای یاسوج و اصفهان داشتیم .

وی در ادامه افزود : ما در یاسوج سه بازی تدارکاتی با تیم های این شهر برگزار کردیم و سپس در اصفهان نیز با تیم های لیگ برتری سپاهان و نوژن دو دیدار را انجام خواهیم داد .

گیوزاد در خصوص بازیکنان جذب شده نیز اضافه کرد : ما ده بازیکن از شهرهای بهبهان ، گناوه ، دیر و چغادک ، و 12 بازیکن نیز از شهر برازجان و بخش های شهرستان دشتستان جذب کردیم .

مهدی گیوزاد در خصوص آشنایی با حریفان پارس در این دوره از بازیها نیز اظهار داشت : هنوز شناخت کلی ار حریفان در این دوره از رقابت ها بدست نیاوردیم و در حال بررسی و جمع آوری اطلاعات از تیم های رقیب هستیم .

سرمربی پارس دشتستان در پایان اضافه کرد : در گروهی که قرار گرفته ایم تیم های با سالیان متعدد حضور در لیگ برتر حضور دارند و این اولین تجربه پارس در این سطح است و با توجه به سابقه و سرمایه گذاری که باشگاه فولاد خوزستان در سطح پایه داشته می توان گفت این تیم سرسخت ترین حریف ما محسوب می شود.

قابل ذکر است تیم فوتبال نونهالان پارس دشتستان در گروه4 با تیمهای حافظ شیراز . استقلال بوشهر . خلیج فارس شیراز . فولادخوزستان و آریان اهواز همگروه می باشد و این تیم در اولین دیدار خود روز شنبه 22 مهمرماه در ورزشگاه دستغیب شیراز به مصاف حافظ این شهر خواهد رفت .

 

گفتگو : محمدرضا زائری

 

 

لیگ برتر