لیگ برتر نونهالان قرعه کشی شد / پارس و استقلال حریفان خود را شناختند

05:23:00 1396-7-11
589

با انجام قرعه کشی رقابت های لیگ برتر نونهالان کشور تیمهای پارس دشتستان و استقلال بوشهر حریفان خود را شناختند.به گزارش " خبرگزاری پارس " ، رضا عبدی مدیر مسابقات تیمهای پایه فوتبال کشور اعلام کرد.
قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان کشور در تاریخ 96/7/10 در سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برگزار شد و تیمها با توجه به بعد مسافت و منطقه جغرافیایی در 4 گروه بترتیب ذیل قرار گرفتند.
گروه1: هدف بابلسر . استیل البرز آق قلا . پدیده ساری . سپاهان گرگان . ایرانمهر باباخانی. ذوب آهن نسل جوان مشهد. پیشگامان مشهد .متین بابل .
گروه  2: دبیری تبریز . ملوان بندر انزلی . شهرداری رشت . شهرداری اردبیل . نود ارومیه . گسترش فولاد تبریز . مهدیه تبریز . ذوب آهن اردبیل.
گروه 3 : مس رفسنجان . البدر بندر کنگ  . مس کرمان . نوژن اصفهان . پدیده سپاهان اصفهان . ذوب آهن اصفهان . فولاد یزد (نوین فولاد).
گروه4: حافظ شیراز . استقلال بوشهر . خلیج فارس شیراز . فولادخوزستان. آریان اهواز . پارس برازجان.
 مسابقات طبق تقویم در تاریخ 22 مهرماه آغاز میگردد.
مسابقات در مرحله اول بصورت رفت و برگشت برگزار میگردد و از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود میکنند و در مرحله بعد در دو گرده 4 تیمی مسابقات را بصورت مجتمع برگزار و در نهایت 4 تیم به مرحله پایانی مسابقات را بصورت مجتمع انجام تا در نهایت تیمهای اول تا سوم این دوره از مسابقات مشخص گردد.
ایشان در ادامه بیان کرد که با توجه به مسولیت خطیری که در این راه بر عهده دارد در صدد است که مسابقات را با کیفیت بالا و با استانداردهای بین المللی برگزار کند تا بتوانیم از بین این مسابقات بازیکنان مستعد را به تیمهای ملی و باشگاهی معرفی و در سالهای آتی با  بازیکنان با کیفیت مواجه و باشگاهها با اطمینان خاطر نسبت جذب این بازیکنان و استفاده از آنها اقدام نمایند.

لیگ برتر