محسن بازدار : بازیکنانم به خود باوری لازم رسیده اند

17:57:27 1395-10-3
449

جوانان پارس از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر جوانان استان به شمار می رود.تیم فوتبال جوانان پارس در ادامه روند موفق خود این باز تیم فوتبال مجتمع گاز پارس جنوبی جم را با 4 گل قربانی کرد تا به هفتمین برد پیاپی خود دست یابد.

محسن بازدار سرمربی با دانش پارس برازجان گفت :ما ابتدای فصل روندی را با تیم شروع کردیم و چند بازی اول را نتیجه نگرفتیم ولی به مرور زمان بچه ها به خود باوری لازم رسیدند و هم از لحاط تاکتیکی به چیزی که می خواستیم رسیدیم

به گزارش " خبرگزاری پارس " ، وی با بیان اینکه تیمش در انجام کارهای تاکتیکی موفق بوده افزود:  ما تو هربازی می توانیم تعداد پاس و موقعیتهای گل زیادی را خلق کنیم و گلهای بیشتری نیز به ثمر برسانیم که این نشان می دهد ما در بحث تاکتیکی کارهای خوبی انجام داده ایم و بچه ها نیز به خوبی در زمین اجرا می کنند و با برد در دیدار امروز اختلاف با تیمهای پایین جدول بیشتر شد.

بازدار در خصوص ادامه روند موفق تیمش گفت: در اولیل شروع لیگ ،  آینده این تیم را روشن می دیدم گرچه خیلی ها نظر من را نداشتند و الان مطمئن باشید که تیم ما در کورس قهرمانی می ماند و از مدعیان اصلی این مهم خواهیم بود.

سرمربی پارس دشتستان در خصوص داوری این دیدار هم بیان داشت : داوری خوب بود و ما حتی در بازیهای بدتر هم شکایتی نداشتیم و اگر اشتباهی هم بوده جزیی از داوری است.

وی در پایان با تاکید براینکه بازهای آینده حساس تر خواهد بود در این خصوص گفت: بعد از تعطیلات در دربی برازجان به مصاف پیروزی خواهیم رفت و ما سه بازی سرنوشت ساز داریم که فکر کنم 90 درصد سرنوشت قهرمانی را مشخص خواهد کرد.

 

گفتگو : محمدرضا زائری

محسن بازدار