لیگ برتر نوجوانان / پیش بازی مجتمع گازی پارس جنوبی جم و پارس دشتستان

08:53:01 1396-7-6
1045

هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان استان فردا با دیدار تیم های مجتمع گازی پارس جنوبی جم و پارس دشتستان پیگیری خواهد شد .



به گزارش " خبرگزاری پارس " ، هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان استان با دیدار حساس تیمهای مجتمع گازی پارس جنوبی جم و پارس دشتستان در ورزشگاه شهدا جم پیگیری خواهد شد .

شاگردان سید عبدالمجید طباطبایی در تیم فوتبال پارس دشتستان در حالی مهمان تیم جمی خواهند بود که این تیم بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد و پارسی ها با 9 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان عالیشهر در جایگاه دوم قرار دارند .

روی کاغذ پارسی های دشتستان کار راحتی دارند ولی در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و طباطبایی و بازیکنانش برای ادامه روند رو به جلو خود می بایست به فکر سه امتیاز بازی باشند .

نگاهی به خط حمله دو تیم :

با نگاهی به این خط می بینیم که قابل مقایسه نیست و پارسی های دشتستان که سومین خط حمله لیگ را دارند مقابل تیمی خواهند ایستاد که هنوز موفق به گلزنی در این رقابت ها نشده اند و از این حیث کار مدافعان راحت تر خواهد بود .

نگاهی به خط دفاعی دو تیم :

اما خط دفاعی پارس قدرت بلامنازع لیگ برتر نوجوانان به شمار می رود که فقط یک گل خورده را در سه بازی اخیر در کارنامه دارد و در دوبازی کلین شیت کرده و امار خوبی به جا گذاشته است و این در حالی است که تیم جمی 14 گل دریافت کرده و ضعیفترین خط دفاعی لیگ محسوب می شود و باید دید نبرد برترین و بدترین خط دفاعی این بازی به کجا خواهد انجامید .

ارزشمندترین بازیکنان این دیدار :

بدون شک بازیکنان پارس دشتستان برتر خواهند بود و ستاره های این تیم قابل قیاس با بازیکنان میزبان نخواهند بود . ستاره های همچو ابراهیم کمالی در خط دفاع ، عارف قنواتی و رضا پاور و در خط هافبک ، می توانند سرنوشت این بازی را به نفع تیم خود به پایان برسانند.

 

خبرنگار : محمدرضا زائری

ورزشگاه شهدا جم