کمالی کاپیتان با اقتدار پارس

20:27:13 1396-7-3
478

نقش پر رنگ کاپیتان پارس در سه برد اخیر این تیم قابل ستایش است .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، تیم فوتبال نوجوانان پارس دشتستان در سه هفته ابتدایی لیگ برتر استان موفق به سه برد متوالی شده است که نتایج این تیم قابل تقدیر است .

بردهای که نقش کادر فنی بیشتر به چشم خواهد آمد که با چیدمان خوب زمینه ارائه یک بازی رو به جلو و هجومی را برای شاگردانش فراهم آورده است .

اما با نگاهی به سه بازی اخیر این تیم می بینیم که یکی از خطوطی که آمار خوبی از خود به جای گذاشته ، خط دفاعی این تیم است که در رأس آن کاپیتان مقتدر و مستحکمی چون ابراهیم کمالی نقش بسزایی دارد .

کاپیتان یک تیم همیشه از شرایط سختی برخوردار است و وظایف مشکلی بر دوش او است که می بایست در زمین به خوبی آن را اجرا کرده و به عنوان نفر اول تیم نقش پررنگی را ایفا کند.

کمالی که از شرایط فیزیکی بسیار ایده آلی برخوردار است ، در سه بازی گذشته به خوبی از عهده خط دفاعی پارس بر آمده و به موقع در حملات حریفان شرکت کرده و با قدرت بدنی خوبی که در این نوجوان آینده دار پارس می بینیم به خوبی ایفای نقش می کند و ارائه گر یک بازی کم اشتباه می باشد .

کاپیتان پارس سه اصل مهم در هدایت تیمش یعنی حامی، شجاع و یک رنگ بودن را اجرا کرده است و نتایج اخیر این تیم که ماحصل آن دریافت فقط یک گل بوده گواهی بر این ادعا می باشد که خط دفاعی پارس نمره قبولی را دریافت کرده است.

بدون شک ابراهیم کمالی با توجه به شناختی که از نوع بازی این بازیکن داریم ، دارای فاکتورهای لازم را برای تبدیل شدن به یک مدافع آینده دارمی باشد .

ولی این ادعا موقعی به اثبات خواهد رسید که این بازیکن اصول فوتبال حرفه ای را از همین نوجوانی رعایت کنند و از بزرگانی همچو استاد دلگرم  و غیره ، مشاوره و راهنمایی های لازم را بگیرد .

 

نویسنده : محمدرضا زائری

 

ابراهیم کمالی