مهدی حاجیان : زمینه برای موفقیت تیم فراهم است

20:39:20 1396-7-1
520

حاجیان گفت : با مجموعه خوبی که در اختیار داریم زمینه مناسبی برای موفقیت تیم فراهم شده است .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، مردان نوجوان پارس در هفته سوم لیگ برتر استان موفق شدند با نتیجه 4 بر 1 ایرانجوان بوشهر را شکست دهند که در پایان این دیدار مهدی حاجیان وینگر پارس در خصوص این دیدار اظهار داشت : بازی خوبی بود و خدا را شکر با همت بازیکنان این بازی را نیز با نتیجه پرگل به پایان رساندیم.

وی تصریح کرد : نیمه اول فرصت های زیادی داشتیم که همه آنها تبدیل به گل نشد ولی در نیمه دوم حریف برای جبران گل های خورده حمله کرد و طبیعی بود که ما عقب  بشینیم ولی شکر خدا در ضحملات به خوبی عمل کردیم و در دقایق پایانی به گل رسیدیم.

هافبک پارس در ادامه افزود : من از هافبک های تیم خودم در این دیدار گلایه دارم که در تقسیم توپ خوب عمل نکردند و تمام ارسال به جناح چپ ختم می شد و جناح راست ما عملاً بیکار بود .

حاجیان در ادامه اظهاراتش اضافه کرد : هافبک های ما به لحاظ تنفسی و بدنی امروز دچار مشکل شدند و نمایش خوبی نداشتند .

ایشان در خصوص حریف پارس در این دیدار نیز بیان داشت : ایرانجوان در این دیدار خصوصاً در نیمه دوم نمایش خوبی داشت ولی ما به خوبی از موقعیت ها استفاده کردیم و به برتری رسیدیم.

مهدی حاجیان در مورد بازی بعد پارس نیز اظهار داشت : ما بازی بعد در جم داریم و قطعاً کادر فنی این تیم را آنالیز کرده و ما در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار خواهیم کرد .

بازیکن نوجوانان پارس دشتستان ضمن تمجید از کادر فنی تیمش افزود : ما از کادر فنی خوب و با دانشی برخورداریم و با تمرینات مدرن بازیکنان را با شرایط روز فوتبال آماده می کنند و ثمره آن بردهای اخیر نوجوانان پارس بوده است .

 

 

مهدی حاجیان