نگاهی بر عملکرد تیم فوتبال جوانان پارس تا پایان هفته دوازدهم

11:16:48 1395-9-29
347

عملکرد قابل تحسین تیم فوتبال جوانان پارس نگاه ها را به سوی این تیم جلب کرده است.به گزارش " خبرگزاری پارس " رقابتهای لیگ برتر جوانان استان بوشهر با تمام حرف و حدیث های که به همراه داشت آغاز شد و تیم فوتبال پارس در اولین گام و در یک بازی خانگی به مصاف تیم امید اهرم رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بریک  وبا گلهای سجاد میهندوست و علی فقیه شکست بدهد تا با بردی خفیف کارش را شروع کند.

شاگردان محسن بازدار مربی با تجربه و با دانش پارس در چند بازی ابتدایی فصل علیرغم فوتبال خوبی که ارائه می دادند در امر گلزنی ناتوان بودند که عدم دقت در زدن ضربات آخر باعث میشد این تیم نتواند به اهداف خود برسد .

ولی روند تیمی طوری بود که بازیهای قابل قبول این تیم امیدوار کننده بود و بعد از چند نتیجه نامطلوب مقابل شاهین دیلم (1-1) ، شکست خانگی مقابل پاس گناوه و تیم قدرتمند گاز جم در خانه حریف ، به شرایط خوب خود دست یافتند و این تیم در ششمین بازی خود موفق شد پارس جنوبی را در جم متوقف کند و در خانه با 4 گل پرسپولیس  گناوه را گلباران کند.

با روشن شدن موتور گلزنی این تیم ، شاگردان بازدار در اهرم با 3 گل خیبر این شهر را شکست دادند و در دیدار پایانی نیم فصل و در دربی شهر برازجان موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 پرسپولیس را با شکست بدرقه کنند تا نیم فصل اول را علیرغم اینکه خوب شروع نکردند ولی با پایانی خوش و مقتدرانه به اتمام برسانند.

جوانان شایسته پارس در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر استان بوشهر روند رو به جلو خود را ادامه دادند و در اولین گام در دور برگشت در اهرم با یک گل تیم امید را با شکست مواجه کردند و در بازی بعد خود در خانه با همین نتیجه شاهین دیلم را مغلوب خود ساختند.

پارس در هفته دوازدهم به گناوه رفت و در یک بازی برتر موفق شد پاس این شهر را با 4 گل شکست بدهد و به ششمین برد پیاپی خود دست یابد تا امیدها به این تیم و کادر فنی با دانش آن، بیش از بیش باشد.

تیم فوتبال پارس در پایان هفته دوازدهم با کسب 24 امتیاز ، 23 گل زده و 10 خورده در مکان دوم جدول رده بندی لیگ برتر جوانان استان بوشهر جام برنا لیگ  قرار دارد.

قابل ذکر است تیم جوانان پارس در هفته سیزدهم و در بازی خانگی به مصاف تیم خوب گاز پارس جم خواهد رفت تا ضمن شکست این تیم در اندیشه هفتمین برد پیاپی خود نیز باشد.

 

استان بوشهر