بیانیه باشگاه پارس دشتستان در خصوص صعود نونهالان به لیگ برتر

12:46:32 1396-4-12
825

باشگاه پارس دشتستان در خصوص صعود تیم فوتبال نونهالان پارس به مسابقات لیگ برتر کشور بیانیه ای صادر کرد . بسمه تعالی

از طریق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نام تیم فوتبال نونهالان پارس دشتستان بعنوان نماینده استان در جمع تیمهای لیگ برتر نونهالان کشور اعلام گردید .

حال میتوانیم بگوییم که این باشگاه در راستای استراتژی بلند مدت خود اولین گامش را دو سال زودتر از موعد مقرر برداشته است . و این امر حکایت از برنامه محور بودن مجموعه باشگاه دارد . در حالیکه  مجموعه باشگاه در سایه سکوت ، آرامش و بدور از هیاهوهای تبلیغاتی در راستای اهداف خود اقدام به کمک در جهت امور زیر بنایی ورزش و خدمت به فوتبال پایه شهرستان دشتستان و استان صورت می دهد ، اما وجود برخی ناملایمات ، خستگی هایی را برای مجموعه در بر داشته ، بطوریکه اندک اندک داشت در تن ما انباشته می گردید ، اما این موفقیت تا حدودی فضا را تلطیف داد .  و بار دیگر افق دیدمان را به سمت و سوی مهربان ترین مهربانان ایزد منان روانه داشت . زیرا تنها اوست که بر امور بندگانش همواره احاطه دارد ، و اوست که سمیع و بصیر می باشد .

پس از سالها فعالیتهای چشمگیر و دلسوزانه مجموعه ی تیم فوتبال پیروزی برازجان در لیگ برتر نونهالان کشور ، بعنوان نماد فوتبال شهرستان در این رده سنی ، متاسفانه شعله های فروزان این تیم در برابر طوفانهای سهمگین پیرامون خود در مسابقات لیگ برتر نونهالان به خاموشی گرایید .

حال پس از دو سال وقفه ، فوتبال دوستان نونهال شهرستان دشتستان بزرگ مجددا در قامت باشگاه پارس ، فرصت رقابت با بزرگان فوتبال کشور را در این رده سنی یافته اند . و با استفاده از این فرصت می توانند توانایی ها و استعدادهای خود را به رخ حریفان بکشند .

گر چه همه ما علم بر این داریم که ورود به این وادی یک مسئله و همچنین ایستادگی و داشتن استقامتی توام با سلامت کاری  نیز مشکلات مضاعف تری را می طلبد .

اما از آنجا که زندگی ما علی رغم تمام فراز و نشیبهایش ، سیاهی و سفیدی هایش ، زیبا بوده و زیبا خواهد ماند . تنها کافیست اندکی آرامش داشته و با اعتماد به نفس ، تنفس عمیقی سر دهیم و به حرکتمان در مسیر متصور شده خود ادامه دهیم .

چرا که مطمئنا روزی ما نیز حس خواهیم شد گرچه بدور از هیاهوهای موجود در زندگی روزمره ، گرچه تنها برای خواص و نه برای عوام ... زیرا همه ما به این مهم ایمان داریم که همه چیز نعمت است . و از این بابت شکر گذار نعمتهای بیکران الهی بوده ، هستیم و خواهیم بود .

در اینجا جا دارد از تمام کسانیکه در این مسیر باشگاه را نه ، بلکه فوتبال دشتستان را مورد نگاه مثبت خود قرار دادند تشکر نماییم . اعم از اداره محترم ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و در راس آنها جناب آقای علی کمارنج ، از هیئت محترم فوتبال شهرستان دشتستان بلاخص فرد دلسوز و زحمتکش این مجموعه جناب آقای حسین شکرانه ، هیئت محترم فوتبال استان بلاخص آقایان محمد نجفی و پرویز عبدی پور که در زمینه اخذ مجوز میزبانی مرحله دوم مسابقات زیرگروه لیگ برتر کشور و پیگیری های انضباطی این باشگاه از هیچ کمکی دریغ ننمودند ، از تمام باشگاههایی که در این مدت بازیکنان خود را در اختیار باشگاه پارس قرار دادند بلاخص باشگاههای پیروزی برازجان و امید گناوه ، از همه عزیزانیکه با انتقادات سازنده خود چراغ پیشرفت را در مسیر پیش روی ما روشن نگه داشتند ، از فرد دلسوز ورزش شهرستان دشتستان جناب آقای مهدی لیراوی که در پی اعتراض انضباطی این باشگاه در زمینه جمع آوری مستندات لازم  زحمات زیادی را متحمل گردیدند ، از تمام دست اندرکاران تیم نونهالان باشگاه در فصل اخیر که زحمات زیادی را متقبل گردیدند ، اعضای کادر فنی این مجموعه آقایان عباس متقی ، مالک برازیده ، محمد رحیمی ، حسن ابوالفتحی ، حسین اسکندری ، عبدالمجید طباطبایی که ایثارگرانه فصلی طاقت فرسا را سپری نمود و علی ناصری پوران عزیز که متاسفانه در این اثنا اندکی مظلوم واقع گردید . از خانواده محترم بازیکنان و از تمام ادارات و ارگانهایی که در زمینه میزبانی مرحله دوم مسابقات ما را یاری نمودند اعم از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دشتستان ، اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ، شهرداری برازجان و کارخانه سیمان دشتستان .

تمامی تشکراتمان بخاطر کمک نمی باشد بلکه بدلیل معرفت می باشد ، تشکر کردیم تا محبتمان را برای کسانیکه برایمان معرفت نشان دادند خرج نماییم .

 و در ادامه نیز کما گذشته ما دست یاری خود را بسوی همه دلسوزان عرصه ورزش دراز می نماییم تا اینکه بتوانیم در محیطی توام با تعامل بیش از پیش از کیان فوتبال شهرستان دشتستان و استان بوشهر دفاع نماییم .

نونهالان پارس