دعوت ازبازیکنان پارس دشتستان در اردوهای استعدادیابی تیم ملی - تهران

13:49:09 1396-3-31
644اسامی بازیکن های دعوت شده در مرحله دوم اردوی استعدادیابی تیم فوتبال زیر 16 سال که از تاریخ 96/4/5 لغایت 96/4/7 در مرکز تیم های ملی برگزار خواهد شد از سوی فدراسیون فوتبال اعلام گردید .

که در لیست منتشر شده نام سه بازیکن تیم فوتبال زیر 16 سال پارس دشتستان به نام های ابراهیم کمالی ، امیر حسین شفیع و محمد حاجیان عسکرزاده به چشم می خورد ، این اتفاق در حالی رقم خورد که باشگاه پارس از سال 93 فعالیت های خود را آغاز نموده و از بین بازیکن های مذکور ابراهیم کمالی از اولین سال شکل گیری مدرسه فوتبال باشگاه کار خود را از رده زیر 13 سال با این مجموعه شروع نموده است .

همه ی ما امید واریم که این روند در سالیان آتی با رشد چشم گیری ادامه داشته باشد و نام بازیکنان بیشتری از فوتبال اموزان حاضر در اکادمی این باشگاه به چشم بخورد .

در این بین جا دارد از پشتیبانی و حمایت های بی دریغ دکتر مزدک گودرزیان و همه بزرگوارانی که از بدو تاسیس باشگاه تا بحال در به ثمر رسانیدن این مجموعه متحمل زحمات کثیری در مناصب گوناگون گردیده اند و همچنین از تمام مربیان ساعی باشگاه تشکر و قدر دانی نموده .

که این گونه نتایج ماحصل تلاش همه این عزیزان می باشد .

هر چند این آغاز ، می بایست شروع بی پایانی باشد در معرفی استعدادهای بی کران شهرستان و استان به پیکره فوتبال برتر کشور و این مهم شکل نمیگیرد جز در سایه دوستی ، مثبت اندیشی  و هم افزایی دو چندان .

امیدوارانه منتظر روزهایی هستیم که سهم استعدادهای دشتستانی در چنین اجتماع هایی بیش از این باشد .

به امید ان روز همه و همه اعم از باشگاه ها و تمام عوامل ایثارگرشان ، مجموعه متعهد هیئت فوتبال و اداره ورزش شهرستان به تلاشمان بیش از پیش ادامه می دهیم ...

 

 فوتبال پایه