خداداد مدنی : از عملکرد شاگردانم راضی نبودم

10:35:40 1395-12-22
1155

تیم فوتبال رویای افلاک لرستان در حین شایستگی از صعود به مرحله دوم این رقابتها باز ماند.به گزارش " خبرگزاری پارس " ، خداداد مدنی سرمربی تیم فوتبال رویای افلاک لرستان در پایان دور گروهی رقابتهاب نونهالان کشور در کنگان و در خصوص سطح بازیهای این دوره به خبرنگار ما گفت : از نظر کیفیت میزبانی نسبت به سالهای قبل شاهد پیشرفت خیلی خوب و چشمگیری بودیم که از ورزشگاه مناسب گرفته تا ایاب ذهاب بازیکنان ، و مهمتر مشارکت خوب شهرداری ، اداره ورزش و جوانان و سایر ارگانها بود که در نوع خود جالب بود و این در حالی است که در لرستان اینگونه نیست.

وی در ادامه افزود : تیم ما با انگیزه صعود پا به این مسابقات گذاشت و تیم خوبی هم داشتیم. ولی قرعه خیلی می تواند تأثیر گذار باشد که برای ما چنین اتفاق نیفتاد و در بازی مقابل نماینده ممسنی با بی انگیزگی بازیکنان بازی را واگذار کردیم ولی بازیکنانم در مقابل ایرانجوان تلاش خوبی کردند و با حداقل اختلاف بازی را واگذار کردیم.

مدنی در خصوص تیمهای صعود کننده هم اضافه کرد : ایرانجوان و پارس روند رو به جلوی در این دوره داشتند و از نظر علمی این روند به خوبی طی شد و پشتیبانی خوبی از دو تیم بعمل آمده بود.

سرمربی رویای افلاک لرستان در خصوص قضاوت داوران این دوره از بازیها اشاره کرد : داوری نسبت به سالها گذشته خوب بود و در این دوره هم به سود و ضرر ما سوتی زده نشد.

وی در پایان صعود مقتدرانه پارس دشتستان را به عوامل و دست اندرکاران این باشگاه تبریک گفتند.

 

رویای افلاک لرستان