آشنایی با استعدادهای فوتبال باشگاه پارس : علیرضا حیدری

09:49:32 1395-10-27
585

هافبک خلاق فوتبال نوجوانان باشگاه پارس یکی از آینده دار استان به شمار خواهد رفت.به گزارش " خبرگزاری پارس " باشگاه فوتبال پارس با هدف کشف و پرورش جوانان مستعد دشتستان همواره استعدادهای آینده داری را به فوتبال استان معرفی می نماید.

این باشگاه از معدود باشگاه های استان بوشهر است که در تمامی رده‌های پایه حضور جدی دارد که وجود مربیان با دانش نیز نقش بسزایی در پرورش این استعدادها دارند که از اهداف و سیاست‌های کلان باشگاه پارس توجه به رده‌های پایه و بازیکنانی که آینده فوتبال استان و کشور را رقم می‌زنند همواره  بوده است.

در بخش اول معرفی این استعدادها به سراغ علیرضا حیدری هافبک نوجوانان این باشگاه می رویم که دربیل های ویران کننده و پاس های عمقی این بازیکن نوید ظهور یک هافبک خلاق را در فوتبال استان خواهد داد.

بازیکنی که در سه پست هافبک نفوذی ، دفاعی و راست همواره نمایشی قابل قبول و تحسین برانگیز را داشته است و در روزی که او سر حال و آماده باشد ، نشاط و شادابی را در بازی نوجوانان پارس به راحتی می توان دید که به گواه مربیان با دانش این باشگاه ، آینده درخشانی در انتظار وی خواهد بود ودر سالهای بعد از وی بیشتر خواهیم شنید البته با رعایت اصول رفتاری یک فوتبالیست حرفه ای که در این باشگاه به وی یادآوری شده است.

 

 

 

علیرضا حیدری