در اقدامی ارزشمند/ هدایای باشگاه پارس به بازیکنان پرسپولیس برازجان

15:24:18 1395-10-8
470

موسس باشگاه پارس دشتستان در اقدامی ارزشی در ترمین امروز تیم فوتبال پرسپولیس برازجان حضور یافت.به گزارش " خبرگزاری پارس " در ادامه اقدامات ارزشمند فرهنگی ، ورزشی باشگاه خصوصی پارس دشتستان ، امروز نیز شاهد حرکتی ارزشی از سوی مالک این باشگاه بودیم.

در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس برازجان که در زمین شماره دو ورزشگاه تختی برگزار شد شاهد صحنه های زیبایی بودیم که روی زیبا فوتبال را نمایان کرد.

دکتر گودرزیان موسس باشگاه فرهنگی ورزشی پارس در تمرین امروز بعد از ظهر پرسپولیس حاضر شد و ضمن روحیه دادن به بازیکنان این تیم جهت دیدار حساس روز شنبه مقابل استقلال ملاثانی ، هدایای نقدی نیز به بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم اهدا کرد و مورد تقدیر مسئولین باشگاه پرسپولیس قرار گرفت که امیدواریم این حرکات ارزشمند در ورزش استان تداوم داشته باشد و باعث دلگرمی و روحیه بخشی ورزشکاران در میادین ورزشی باشید.

قابل ذکر است دیدار تیمهای پرسپولیس برازجان و استقلال ملاثانی از هفته دوازدهم لیگ دسته سوم کشور در گروه چهار ، ساعت 14 در ورزشگاه تختی شهر برازجان برگزار خواهد شد و قرمزپوشان میزبان در صورت کسب مساوی نیز از این گروه صعود خواهند کرد.

 

لیگ سه