لیگ برتر نوجوانان / پارس بازی باخته را مساوی کرد+ سایر نتایج

16:47:16 1396-8-12
790

هفته نهم لیگ برتر نوجوانان استان با توقف پارس در بوشهر پیگیری شد .فجر صبا بوشهر 2 پارس دشتستان 2

به گزارش " خبرگزاری پارس " ، هفته نهم و پایانی دور رفت لیگ برتر نوجوانان استان با توقف پارس دشتستان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر مقابل فجر صبا پیگیری شد .

در نیمه اول پارسی ها علیرغم اینکه بازی را در دست داشتند و تا آستانه باز کردن دروازه فجر هم پیش می رفتند ولی نبود یک تمام کننده باعث عدم به ثمر رساندن گل شد .

بازی هجومی پارس در نیمه اول عاملی شد تا فجری ها در دو ضد حمله و بر اثر اشتباهات فردی دو بر صفر بازنده به رختکن بروند که دو گل میزبان را در دقایق 20 و 45 محمد بازاریان و حسن راشدی به ثمر رساندند.

در نیمه دوم شاگردان طباطبایی برای جبران گلهای خورده بازی هجومی را در دستور کار قرار دادند و با ورود علیرضا بحرانی روند هجومی پارسی ها ادامه دار شد تا این بازیکن در دقیقه 68 با عبور از سد دفاعی فجر گل اول تیمش را به ثمر برساند .

پس از این گل پارس برای جبران گل تساوی به آب و آتش زد تا اینکه در اولین دقیقه از وقت های اضافه این دیدار ضربه کاشته و تماشایی ابراهیم کمالی دور از دستان عباس غلامان سنگربان فجر وارد دروازه شد و شادی را به اردوی پارس به ارمغان آورد.

ترکیب نونهالان پارس در بازی امروز :

خسرو شنبئی - عباس هوشمند - رضا بهمئی - سید مهدی فاطمی - ابراهیم کمالی - حسین ابراهیمی - قاسم رضایی - رضا پاو _ علیرضا بحرانی )- احمدرضا شهسواری - علی احمدزاده - مصطفی پورحیدر

نتایج کامل هفته نهم لیگ برتر نوجوانان استان :

مجتمع گاز پارس جنوبي ٢ ايرانجوان كنگان ٧
سپاهان گناوه ١ سپاهان عاليشهر ٣
ايرانجوان بوشهر ٢ پرسپوليس دير ٢
خليج فارس پنبه ريز بوشهر ٠ انرژي پارس جنوبي جم ١
فجرصبا بوشهر ٢ پارس برازجان ٢

فوتبال