مدیران باشگاه

 

موسس باشگاه
مزدک گودرزیان
مدیر عامل
 
مدیر تیم های پایه
 
مدیر مدارس فوتبال
 
مدیر فنی
 

 


معرفی باشگاه

 

باشگاه فرهنگی ورزشی پارس به منظور اثر گذاری در عرصه ورزش فوتبال و با هدف شناسایی ، جذب ، پرورش ، حمایت و هدایت استعدادهای درخشان این دیار کهن ، دشتستان بزرگ در سال 1393 و با حمایت های مالی و پشتیبانی جناب آقای دکتر مزدک گودرزیان تأسیس گردید.
در بدو تأسیس باشگاه با توجه به اهداف بزرگ باشگاه ، سکان امور فنی باشگاه به جناب غلامرضا دلگرم از مربیان برجسته استان بوشهر و همچنین و مطرح در سطح کشور سپرده شد.
وی در مدرسه فوتبال با جذب مربیان کار آمد ، توانمند و دارای انگیزه و همچنین نسبت به تنظیم و طراحی برنامه های تمرینی مدرسه فوتبال باشگاه با بهره گرفتن از مٌد آموزشی روز دنیای فوتبال اقدام به تهیه طرح درس تمرینی برای رده های سنی مختلف مدرسه فوتبال نمود. که این امر برای اولین بار در سطح استان بوشهر در مدرسه فوتبال باشگاه پارس رخ داد.
بدین ترتیب باشگاه فرهنگی ورزشی پارس آموزش صحیح فوتبال را از سنین پایه و به صورت علمی ، منضبط و مدرن در صدر فعالیتهای خود قرار داد. کما اینکه در سال 1394 مدرسه فوتبال پارس بعنوان برترین مدرسه فوتبال استان بوشهر و از جمله مدارس برگزیده فوتبال کشور معرفی گردید و در این راستا توسط آکادمی ملی فوتبال ایران از مدرسه فوتبال پارس تجلیل بعمل آمد.
باشگاه با استعدادیابی از خیل عظیم فوتبال اموزان مدرسه فوتبال خود و جذب نخبه ها در صدد اقدام به تأسیس آکادمی فوتبال پارس می باشد.تا این استعدادهای درخشان را از جمیع جهات بارور سازد و آماده موفقیتهای آتی نماید.
در رده های پایه نیز باشگاه در رده های نوجوانان و جوانان و نونهالان در مسابقات برتر استان فعالیت دارد.