رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- تبریز نفرات برتر سه گروه کشتی آزاد مشخص شدند

07:31:22 1396-5-30
899

نفرات برتر سه گروه از رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور مشخص شدند.




به گزارش  " خبرگزاری پارس "، به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی، امروز (یکشنبه) در سه گروه در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار شد.

رقابت های دو گروه دیگر کشتی آزاد و 5 گروه کشتی فرنگی  نیز فردا (دوشنبه) برگزار می شود.

اسامی نفرات برتر روز نخست به شرح زیر است:


گروه A:
62 کیلوگرم: 1- عبدالرضا رستگار (فارس) 2- ذبیح اله مافی (قزوین) 3- محسن امین الروایا (اصفهان) و سیاوش رهنورد (آذربایجان غربی)
70 کیلوگرم: 1- نورالدین رجبی (مازندران) 2- هادی جمشیدی (آذربایجان غربی) 3- امیر جعفریان (زنجان9 و فرزاد غیاثی (گلستان)
78 کیلوگرم: 1- سید عبدالرضا رضوی (مازندران) 2- جواد صمدی روشن (همدان) 3- فرهاد شکرانی (آذربایجان شرقی الف) و حسین خاکسار (خراسان رضوی)
88 کیلوگرم: 1- امیررضا امیریان (مازندران) 2- رضا گنجعلی (بوشهر) 3- محسن رضایی (همدان) و ذبیح اله مطلبی (تهران)
100 کیلوگرم: 1- شعبان غفاری (مازندران) 2- علیرضا نجف فرد (تهران9 3- شهاب معین فر (گلستان) و حسین رضایی (توابع تهران)
130 کیلوگرم: 1- عسگر عازمی (آذربایجان شرقی الف) 2- مهدی روزبهانی (همدان) 3- مهدی رفیعی (فارس) و حسین پیررسول زاده (اردبیل)


گروه B:
62 کیلوگرم: 1- احمد نظری (لرستان) 2- جمشید شیخ زاهدی (کرمان) 3- مهرداد امینی (کرمانشاه) و رضا ولی پور (آذربایجان غربی)
70 کیلوگرم: 1- رضا اکبرپور (مازندران) 2- عباس لک (لرستان) 3- رامین سیف اله زاده (اردبیل) و ابوذر شیری (البرز)
78 کیلوگرم: 1- سید سعید صیاد منش (مازندران) 2- داود قلی پور (تهران) 3- سید ناجی حسینی (توابع تهران) و علیرضا ارجمند (خراسان رضوی)
88 کیلوگرم: 1- محمد زرین کمر (مازندران) 2- ناصر جلیلی (همدان) 3- شاپور سعدی نژاد (کیش) و حمیدرضا امیریان (کرمانشاه)
100 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی (کرمانشاه) 2- محمد کمروند (همدان) 3- حسین محمدی (تهران) و افشین نامی سنندجی (کردستان)
130 کیلوگرم: 1- مهدی شفیعیان (مازندران) 2- مهدی حسن آبادی (تهران) 3- قربانعلی یوسفی (البرز) و علیرضا جلیلی (آذربایجان غربی)


گروه C:
62 کیلوگرم: 1- حسین ضیایی (قزوین) 2- جواد اسماعیل پور (خراسان رضوی) 3- اسماعیل فرضعلی پور (مازندران) و شهرام نیکپور (آذربایجان غربی)
70 کیلوگرم: 1- علیرضا جعفری نژاد (فارس) 2- فردین رفیعی (اصفهان) 3- رضا قاسمی (گیلان) و سعید شکورزاده (تهران)
78 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران) 2- حسن سلیمانی (توابع تهران) 3- ابراهیم حسن پسندی (گیلان) و جهانشاه چراغی (کرمانشاه)
88 کیلوگرم: 1- حسن جعفریان (مازندران) 2- سید حسین ساداتی (تهران) 3- بابک حیدری (کرمانشاه) و علیرضا رحمتی (البرز)
100 کیلوگرم: 1- خسرو زارعی (آذربایجان شرقی) 2- حمیدرضا محمودی (کرمانشاه) 3- خسرو عروجی (توابع تهران) و عباس شهبازی (همدان)
130 کیلوگرم: 1- منصور خطیبی (تهران) 2- وحید رهنما (توابع تهران) 3- سیامک ذوالفقاری (همدان9 و حسین کاظمی (اصفهان)

 

کشتی ازاد