فوتبال بانوان / آزمون: بازیکنان با انگیزه تمرینات خود را پیگیری می کنند

16:25:28 1397-1-26
387

اولین مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال عصر دیروز در مرکز ملی فوتبال به پایان رسید که مربی این تیم معتقد است بازیکنان با انگیزه بالایی تمرینات خود را پیگیری کردند.به گزارش" خبرگزاری پارس "، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون،مربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان گفت: مرحله اول اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال با حضور بازیکنان مختلفی برگزار شد. تمرینات خیلی خوبی را پشت سر  و امیدوارم با توجه به انگیزه بالا و امکاناتی که فدراسیون در اختیارمان قرار داده یک تیم منسجمی را تشکیل دهیم و در مسابقات پیش رو عملکرد خوبی داشته باشیم.
وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال بانوان تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه بوده که امیدوار هستم با فرصتی که در پیش داریم بتوانیم تیم خوبی را به مسابقات اعزام کنیم. 
مربی تیم ملی فوتبال بانوان بیان کرد: برنامه ها ی تا کتیکی زیادی را باید پشت سر بگذاریم تا بتوانیم به یک تیم تبدیل شویم. باید بر روی کارهای تیمی تمرکز کنیم.
وی در پایان گفت: حضور بازیکنان از لیگ و ملی پوشانی که در اردوهای تیم ملی در گذشته حضور داشتند حس رقابت را  بالا برده و شور و نشاط خاصی در اردو حاکم بود.
 

فدراسیون فوتبال مریم آزمون تیم مای فوتبال بانوان اخبار ورزشی خبرگزاری پارس بانوان