قرعه کشی با 22 قهرمانی اروپا/ رئال بخت اصلی قهرمانی

14:01:11 1397-1-24
539

حذف سیتی و بارسا باعث شده که رال بخت اصلی قهرمانی باشد.به گزارش " خبرگزاری پارس "، امروز ساعت 15:30 قرعه کشی نیمه نهایی چمپیونزلیگ برای حضور در فینال کیف برگزار می شود. رم، بایرن، لیورپول و رئال مادرید چهار تیم حاضر در این مرحله هستند. هر کدام از چهار لیگ بزرگ یک نماینده دارند و رئال که دو سال پیاپی قهرمان اروپا شده بخت اصلی قهرمانی است.

حذف سیتی و بارسا باعث شده که رال بخت اصلی قهرمانی باشد. بنگاه های شرط بندی شانس رئال را 1 به 2.59 می دانند و بایرن با 1 به 3.87 ، بایرن با 1 به 4 و رم با 1 به 11.25 دیگر مدعیان هستند.رئال توانسته پی اس جی و یووه، قهرمان های فرانسه و ایتالیا را حذف کند و برای هشتمین سال به نیمه نهایی رسیده پس طبیعی است که بخت اصلی قهرمانی باشد.بایرن با توجه به مهره هایش دیگر بخت اصلی است. رئال در دو تا از سه قهرمانی اخیرش به بایرن خورده و این تیم را حذف کرده است. خامس مسلما انگیزه های زیادی برای بازی مقابل زیدان و رئال دارد.  بایرن البته در چمپیونزلیگ امسال چالش سختی نداشته و بازیهای آسانی مثل بشیکتاش و سویا را داشته است.

بایرن و لیورپول هر کدام پنج چمپیونزلیگ دارند ، هفت تا بیشتر از رئال. لیورپول با کلوپ تنها نماینده لیگ برتر در این مرحله است. صلاح مصری ستاره اصلی این تیم است. لیورپول تیمی است که سریع ضدحمله می زند و توانست با همین روش سیتی را اوت کند.

رم غیرمنتظره ترین و ناخوانده ترین تیم حاضر در این مرحله است. این تیم توانست بارسلونا را اوت کند. تیم دی فرانچسکو روی ژکو برای این مرحله حساب می کند. بازیهای نیمه نهایی در روزهای 4 ، 5 ، 11 و 12 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

در نظرسنجی  آس در مورد مشکل ترین حریف برای رئال در مرحله یک چهارم، بایرن 46.14 درصد رای آورد، لیورپول 45.39 درصد و رم 8.47 درصد.

چمپیونزلیگ رئال مادرید سیتی بارسا قهرمان اروپا اخبار ورزشی خبرگزاری پارس فوتبال