ویسی: بازی سخت و حساسی با پیکان داریم

15:12:38 1397-1-23
551

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:پیکان به دنبال کسب سهمیه آسیایی است و ما برای سقوط نکردن بازی می‌کنیم.به گزارش " خبرگزاری پارس "، به نقل ازروابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، ، عبداله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از بازی مقابل پیکان، اظهار داشت: با شرایط بازی ها و حساسیت بالا و پایین جدول، یکی از بازی های حساس هفته است. پیکان به دنبال کسب سهمیه آسیایی است و ما برای سقوط نکردن بازی می کنیم.

وی افزود: وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: فکر کنم هر تیمی که بتواند بر استرس غلبه کند و تمرکز لازم را داشته باشد موفق می‌شود. امیدوارم بچه‌های ما این کار را انجام دهند.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: از اول معلوم بود تیم ما برای سقوط جنگ می‌کند. خوب شرایط طوری بود که ۲۰ تا تغییر داشتیم. شرایط مالی، شرایط ایده آلی نبود. از روز اول می‌گقتند این تیم در جدول بماند و متاسفانه همین در ذهن بچه‌های ما رفت و برای نیفتادن جنگ می کردیم، اما این ذهنیت من نبود. جنگ ما این بود که فقط سقوط نکنیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود در مورد اتفاقات دو سه ماه گذشته گفت: من میگویم که یک مدیر باید کار مدیریتی را بداند،مدیر باید پول بیارود و حواسش به تیم باشد و خیلی کارهایی که در فوتبال هست را بتواند انجام دهد. وعده‌هایی که به ما داده بودند عملی نشد. روز به روز کارشکنی شد.

ویسی در پاسخ به این سوال که آیا دخالت در کار شما می‌شد گفت: نه نه اصلا دخالتی وجود نداشت و اصلا نخواهد بود. من جایی نمی روم که دخالتی وجود داشته باشد. نه اینکه اینجا، هر جای دنیا باشم. در کل کارهای که باید انجام میدادند را نمی دادند و کارشکنی هم می‌شد. مثلا یعقوب کریمی را آوردند و گفتند کلید خانه را به شما می‌دهیم، نه تنها کلید را ندادند از خوابگاه هم بیرون کردند! می‌گویند که چرا یعقوب بازی نمی کند؟ یعقوب تمرین نمی کند که بخواهد بازی کند، یعقوب اعصاب ندارد که بازی کند، روح و روان او اصلا با ما نیست، او بچه بسیار خوبی است و از لحاظ فنی بسیار فنی بسیار بالا است. یکی از نمونه کارهایشان است.
ویسی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: من میگویم به این آقا قول داده‌اید خانه بدهید؛ چرا نمی دهید ؟ تا کاملا در اختیار تیمش باشد. الان وقت این صحبت‌ها نیست، اما به احترام سوالی که کردید جواب دادم. اما سر بسته است.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه گفت: آن رفت و برگشت من هم خودشان گفتند برو،یک تیمی با چهار و پنج میلیارد بودجه و تیم آسیایی با ۲۰ بازیکن لول بالا ما تحویل دادیم. یک تیم قراضه با ۱۳ میلیارد بدهی و بدون بازیکن به من گفتند برگرد بیا و من برگشتم. به خاطر مردم ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فقط بمانیم. ماندن تیم ما در لیگ برابری می‌کند با قهرمانی آن سال، با این اوضاح و نامهربانی ماندن ما در لیگ یک قهرمانی است و تمام تلاشمان را می کنیم بمانیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که با این شرایط می‌مانید، گفت: حالا تا آن موقع باید ببینیم خدا چه می‌خواهد و اوضاع چطور است. استعفایی که من دادم واقعی بود و خود بچه‌ها با من صحبت کردند.مسئولان استان با من صحبت کردند نه مسئولان تیم،گفتم اگر من بروم اوضاع شاید بدتر بشود و برگشتم آمدم. خودم رفتم و خودم برگشتم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا با شرایطی که برخی از تیم‌های دارند اسم لیگ حرفه‌ای مناسب این لیگ است، گفت: واقعا خنده دار است. یک لیگ حرفه‌ای ما داشته باشیم، بازیکن ما پول نداشته باشد بیایید تمرین، خدا شاهده که تیم ما این شکلی است. دقیقا این چیزی که می گویید است. باید رصد بشود. شما ببینید کشورهای عربی چطوری بودجه دارند و چطور هزینه می‌کنند اما تیم ما چطور است. انگار لج و لجبازی است. مثلا می‌گویند کارخانه، پول به کارگرها ندادیم و به بازیکنانم نمی دهیم. خوب پول به کارگرها دادیم به بازیکنانم بدهیم. اینا هم به هر حال خانواده دارند. کس و کار دارند، زندگی دارند. دو ماه حقوق کارگر را نداده‌اید، ریخته اند به خیابان، اما ۱۰ ماهه به ما پول نداده‌اند اما می گوییم باید بازی کنیم. این را باید بررسی کنند و تیم‌هایی که پول ندارند واقعا نباید بیاییند به لیگ، چون واقعا لیگ را خراب می‌کنند. اصلا کیفیت لیگ را پایین می‌آورند. این برای کشوری که در جام جهانی است، خوب نیست.

سازمان لیگ عبداله ویسی استقلال خوزستان پیکان لیگ برتر اخبار ورزشی خبرگزاری پارس فوتبال