والورده: اصلا نتوانستیم واکنش نشان دهیم؛ من مقصرم

07:26:15 1397-1-22
433

ارنستو والورده در پایان دیدار مقابل رم که با شکست سنگین بارسا مواجه شد اظهاراتش را بیان نمود .به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، بارسلونا در شب بد خود در المپیکوی رم با 3 گل مغلوب رم و از رقابت های لیگ قهرمانان حذف شد.

در دیداری که والورده تعویض های بسیار دیر هنگامی داشت پس از بازی گفت:

همه چیز برای رمی ها به خوبی پیش رفت و ما نمی دانستیم چگونه در زمان مناسب واکنش نشان دهیم و هیچ واکنشی به کارهایی که می کردند نشان ندادیم. باید به هواداران بگویم که بابت این اتفاق متاسفیم، هواداران ناراحت هستند و کاملا طبیعی است.. رمی ها در نیمه اول بسیار قدرتمند ظاهر شدند و نمی توانستیم حرکتی انجام دهیم، فشار می اوردند و مجبورمان کرند تا زیر توپ بزنیم. من تیمم را سرزنش نمی کنم، فوتبال همین است و ما خوب نبودیم.

گل زودهنگامی که زدند جو بازی را به سمت دیگری برد که این جو برایمان گران تمام شد.

والورده در ادامه خود را مقصر شکست نامید و گفت:

من به صورت کامل مسئولیت این شکست را برعهده دارم چون من هستم که ترکیب را می چینم و تغییر می دهم. این شکست برای من است

والورده پس از این گفت و گوی تلویزیونی در کنفرانس خود گفت:

وقتی در چنین سطحی شکت می خورید کنار آمدن با آن آسان نیست و از آن بدتر انالیز کردن این شکست است، قادر نبودیم بازی خودمان را انجام دهیم و آن ها ما را از جریان بازی با پرس شدید، ندادن فضا و بازی من تو من حذف کردند. ما می خواستیم در میانه زمین بازی کنیم نه در میانه زمین خودمان، تحرک رمی ها زیاد بود و می توانستند هر لحظه گل بزنند. خب در چنین دیداری هرچه قدر که از زمان بازی می گذرد شما نتظار ریسک از سوی حریف را دارید و شما این شانس را دارید که گل بزنید اما ان ها با پرس شدید ما را مجبور به عقب نشینی و بازی از عقب کردند. ما هرگز در این بازی احساسا راحتی نکردیم

بابت هواداران احساس بدی دارم چون انتظار بازی دیگری را داشتند اما من از قدرت رمی ها شگفت زده نشدم. ما برای برد به این بازی آمده بودیم اما رمی ها از ما خیلی بهتر بودند. هدف ما زدن گل بود اما ان ها ریسک کردند و ما نتوانستیم از خطوط دفاعی آن ها عبور کنیم  

 خب تیم های زیادی در لیگ قهرمانان هستند اما فقط یک تیم قهرمان می شود. حالا باید مجددا روی پای خود بایستیم و روی دو جام فصل تمرکز کنیم و شکستی اینچنینی ما را آزار می دهد، روز سختی است و بسیار متاسفم و هواداران ما ضربه بزرگی خوردند. سعی می کنیم تا رو به جلو بنگریم.

 

والورده بارسلونا آاس رم فوتبال لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی