تمرینات تیم ملی تکواندو نوجوانان پسر در آکادمی ملی المپیک 

13:12:44 1396-12-22
200

ورزشکاران اردونشین تیم ملی تکواندو نوجوانان با حضور در آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداختند.به گزارش" خبرگزاری پارس "، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، اردونشینان تیم ملی تکواندو نوجوانان پسر که تمرینات آماده سازی خود را جهت حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان در خانه تکواندو پیگیری می کنند صبح امروز (سه شنبه) با حضور کادر فنی این تیم در آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداختند.

حامد اصغری در وزن 63- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم و محمد خانی در وزن 73+ کیلوگرم نفرات شرکت کننده در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان هستند.

حسین لطفی در وزن 45- کیلوگرم، آرین آرش در وزن 48- کیلوگرم، امیر ولی‌پور در وزن 51- کیلوگرم، امیرسینا بختیاری در وزن 55- کیلوگرم، حامد اصغری در وزن 59- کیلوگرم، عرفان مرادی در وزن 63- کیلوگرم، محمد مهدی عمادی در وزن 68- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم، محمدعلی خسروی در وزن 78- کیلوگرم و نیما مهرعلی در وزن 78+ کیلوگرم اعضای تیم‌ملی را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان تشکیل می‌دهند.

نوجوانان اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان 2018 با هدایت محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و تیم اعزامی به رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان زير نظر وحيد عبدالهي به عنوان سرمربي، رشید فتاحی به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز تمرينات خود را پيگيري می‌کنند.

گفتنی است؛ مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک جوانان و دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان 2018 فروردین‌ماه و به میزبانی "تونس" برگزار می‌شود.


 

فدراسیون تکواندو تیم ملی نوجوانان خانه تکواندو اخبار ورزشی خبرزاری پارس تکواندو