پایان اردوی نخست تیم ملی زیر 19 سال والیبال ساحلی

10:07:17 1396-12-21
197

اردوی نخست آماده سازی تیم ملی زیر 19 سال ساحلی ایران که از 14 اسفندماه در بندرعباس آغاز شده بود، شب گذشته به پایان رسید.به گزارش " خبرگزاری پارس "، به نقل ازروابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 سال آسیا و انتخابی جهان از سوم فروردین ماه به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند شروع می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

اردوی نخست آماده سازی تیم ملی ساحلی زیر 19 سال ایران برای حضور شایسته در این رقابت ها که از 14 اسفندماه به میزبانی هیات والیبال استان هرمزگان در شهر بندرعباس آغاز شده بود و روز گذشته (یکشنبه) به پایان رسید.

سيد ارشيا اكبري، سينا شوكتي، سجاد  حيدري، ابوالحسن خاكي زاده، سامان بهبودي و امير مالمير بازیکنان شرکت کننده در این مرحله از تمرینات بودند.

مازيار هوشمند به عنوان سرمربي، مسعود احمدزاده و أمين عبدالله زاده (كمك مربي)، سروش سلطاني (آناليزور) و معين الدين بندرى به عنوان سرپرست تیم های ملی والیبال ساحلی ایران در این اردو همراهی کردند.

به دلیل تطابق شرایط آب و هوایی شهر بندرعباس با شهر میزبان رقابت های قهرمانی آسیا، دومین مرحله تمرینات این تیم نیز از فردا (سه شنبه) در همین شهر آغاز می شود.

در پایان این تمرینات یک تیم به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام می شود و سه تیم برتر این مسابقات سهمیه رقابت های جهانی به دست می آورند.

فدراسیون والیبال والیبال ساحلی زیر 19 سال آسیا ناخون پاتوم تایلند بندرعباس اخبار ورزشی خبرگزاری پارس