حضور داوران و ناظران داوری ایرانی در رقابتهای مختلف بین المللی

11:03:00 1396-12-20
182

کنفدراسیون فوتبال آسیا از قضاوت و نظارت داوران و ناظران داوری ایرانی در رقابتهای مختلف بین المللی خبر داد.به گزارش" خبرگزاری پارس "، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، *دیدار تیم های فلیپین و تاجیکستان از سری رقابتهای AFC  ASIAN CUP  روز سه شنبه هفتم فروردین ماه 97به میزبانی فیلیپین برگزار می شود که حسن کامرانی فر به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور دارد. قضاوت این بازی بر عهده داورانی از کشور استرالیا است.
*دیدار تیم های مالدیو و بوتان از سری رقابتهای AFC  ASIAN CUP  به میزبانی مالدیو روز هفتم فروردین ماه 97 در حالبی برگزار می شود که حسن اکرمی به عنوان داور وسط،سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم به عنوان کمک های وی در این دیدار قضاوت می کنند.
*دیدار دو تیم لبنان و مالزی به یمیزبانی لبنان از سری رقابتهای AFC  ASIAN CUP   در حالی روز سه شنبه هفتم فروردین ماه 97 برگزار می شود که حسین عسکری به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور دارد.
*مسعود عنایت به عنوان ناظر داوری دو تیم ایر فروس عراق و السویاق عمان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد. این دیدار روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه در دوحه قطر برگزار می شود.
*دیدار تیم های جیجو کره جنوبی و بوریام تایلند د رحالی 28 فروردین ماه به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود که علیرضا فغانی، رضا سخندان، محمدرضا منصوری و پیام حیدری از ایران ، قضاوت این مسابقه را بر عهده دارند.
*مسعود مرادی به عنوان ناظر داوری دو تیم جنبوک هیوندا موتور کره جنوبی و کیتچه اس سی هنگ کنگ از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.
این دیدار روز چهارشنبه 29 فروردین ماه سال 97 برگزار می شود.

فدراسیون فوتبال فیلیپین استرالیا تاجیکستان حسن اکرمی حسین عسکری مسعود مرادی اخبار ورزشی خبرگزاری پارس فوتبال