اعلام رای انضباطی یک دیدار از لیگ برتر فوتبال بانوان

11:44:08 1396-12-20
286

کمیته انضباطی رای دیدار دو تیم شهرداری بم و استقلال خوزستان را صادر کرد.به گزارش" خبرگزاری پارس "، به نقل ازسایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم شهرداری بم و استقلال خوزستان در حالی برگزار شد که از سوی زهرا قنبری، بازیکن تیم شهرداری بم تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر روزشی رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم است. این رای قطعی است.
بر همین اساس صغری فتاحی- بازیکن تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل فحاشی به بازیکنان تیم مقابل به دو جلسه محرومیت و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.
گفتنی است، سارا مهدی پور، بازیکن تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل رفتار زننده با توپ جمع کن ها که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
لازم به ذکر است، سلیمانی، مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان نیز به دلیل رفتار زننده نسبت به توپ جمع کن ها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
عزیزه کریمی پور، مربی تیم استقلال خوزستان به دلیل اهانت به بازیکنان تیم مقابل که عضو تیم ملی هستند، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فدراسیون فوتبال سلیمانی عزیزه کریمی پور کمیته انضباطی لیگ برتر فوتبال بانوان اخبار ورزشی خبرگزاری پارس