لیگ یک : صدرنشین نیز قربانی شد / دبل خونه به خونه در شکست نفتی ها

16:27:19 1396-11-24
355

دیدار تیم‌های خونه به خونه بابل و نفت مسجدسلیمان همانند بازی دور رفت با یک گل به‌سود تیم شمالی خاتمه یافت.به گزارش " خبرگزاری پارس " ، در یکی دیگر از حساسترین دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ یک و از ساعت 14 در استادیوم هفت تیر بابل تیم فوتبال خونه به خونه بابل در ادامه روند خوب خود با اسکوچیچ این بار تیم صدرنشین لیگ را با شکست مواجه کرد تا تیم پر هوادار بابلی در شکست این تیم جنوبی دبل کند .
این دیدار به قضاوت رضا کرمانشاهی و به کمکهای محمدرضا مدیرروستا و جواد قنبریان برگزار شد که بابلی ها سعی در کم کردن اختلاف هفت امتیازی با صدرنشین را داشتند و پس از برد شیرین هفته قبل در دربی مازندران با روحیه ای مضاعف پا به میدان این مسابقه گذاشتند .

شاگردان محمود فکری که این هفته ها نتایج خوبی کسب نکردند می دانستند خونه به خونه تنها تیمی است که انها را در خانه شکست داده و سعی می کردند در نیمه اول به اداره بازی بپردازند تا امر گلزنی ، که در این مهم نیز موفق عمل کردند و با تساوی بدون گل دو تیم به رختکن رفتند .

در نیمه دوم بازی روند هجومی را نداشت و دو تیم سعی در شکاف خط دفاعی همدیگر بودند ولی هر چه به پایان بازی نزدیکتر میشدیم این میزبان بود که اشتیاق بیشتری به گلزنی نشان می داد تا اینکه به این مهم نیز دست یافتند .

در دقیقه 84 مجتبی رمضانی که در نیمه دوم وارد زمین شده بود پس از جا گذاشتن بازیکن نفت با ضربه ای دقیق دروازه مسجد سلیمانی ها را باز کرد و ورزشگاه هفتم تیر را منفجر کرد تا یک روز خوب دیگر در بابل رقم بخورد و این تیم امیدوارانه تر رقابت ها را برای صعود به لیگ برتر ادامه دهد .

خونه به خونه بابل:
ناصر سالاری، محمد قاسمی‌نژاد، حمیدرضا دیوسالار، وفا هخامنش، محمدامین حاج‌محمدی، محمد قریشی، مهران امیری، مهدی خیری، رضا معقولی، حمید کاظمی و روح الله باقری
سرمربی:

دراگان اسکوچیچ

نفت مسجدسلیمان:
یوسف بهزادی، محمد خان‌احمدی، علی گودرزی، مجید ایوبی، میلاد خدایی‌اصل، بهتاش میثاقیان، سعید غلامعلی بیگی، امیرحسین موسی‌زاده، محمد علی‌نژاد، احمد داودی و محمد مهری
سرمربی:

محمود فکری

خونه به خونه بابل نفت مسجد سلیمان دراگان اسکوچیچ لیگ یک محمود فکری مجتبی رمضانی