لیگ برتر بانوان : دشت شیرین بمی ها در دیار حافظ

15:01:25 1396-11-24
357

تیم فوتبال شهرداری بم در هفته هفدهم لیگ برتر به لطف درخشش زهرا قنبری میزبان خود را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد.به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، در یکی دیگر از حساسترین دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور از ساعت 10 صبح امروز دو تیم نماینده فارس و شهرداری بم صدرنشین در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب و پر گل با برتری4 بر 2 شهرداری بم به پایان رسید .

فارسی های دیار گل و بلبل که در نیم فصل دوم روند خیلی خوبی را از سر گرفته بودند در این دیدار نیز خیلی امیدوار بودند که بتوانند این مهم را در مقابل تیم قدرتمند و مدعی شهرداری بم نیز ادامه دهند .

الهام انصاری هافبک گلزن و خطرناک شیرازی ها و بازیکن نیم فصل اول تیم شهرداری بم علیرغم مصدومیت در این دیدار نیز ستاره تیمش بود و یک گل و یک پاس گل داد تا همچنان از مهره های تأثیر گذار این تیم باشد.

دیگر گل نماینده فارس در این دیدار را الهه کریمی به ثمر رساند .

اما شاگردان مرضیه جعفری مربی با دانش بمی ها که در هفته قبل با 6 گل خط بطلانی بر بدشانس های خود کشیده بودند در این دیدار با ارائه باز منطقی و هجومی و باز هم به لطف درخشش خانم گل لیگ برتر به یک برد دلچسب دست یافت تا با 5 امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان و راه یاب ، صدرنشین بلامنازع لیگ و مدعی اول قهرمانی تا اینجای کار باشد .

در این دیدار زهرا قنبری با درخشش خود برای تیمش هت تریک کرد و مونا حمودی دیگر گل تیمش را به ثمر رساند .

شهرداری بم نماینده فارس لیگ برتر فوتبال بانوان الهام انصاری زهرا قنبری خبرگزاری ورزشی پارس