لیگ برتر بانوان : همیاری یک تیر و دو هدف

14:30:07 1396-11-24
294

تیم فوتبال همیاری ارومیه با درخشش هدیه حسن زاده به بردی شیرین مقابل مدعی قهرمانی دست یافت.به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور از ساعت 10 صبح امروز با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد که در حساسترین دیدار و در ورزشگاه خانه جوان ارومیه همیاری این شهر میزبان تیم قدرتمند سپاهان بود.

همیاری ارومیه که در هفته قبل متحمل شکستی سنگین از صدرنشین لیگ شده بود در این دیدار به مصاف سپاهان دیگر مدعی قهرمانی رفت تا ضمن جبران آن شکست ، باخت دور رفت مقابل تیم اصفهانی را نیز جبران کند.

شاگردان افسانه هاشمی با ارائه بازی جسورانه و منطقی و با هنرنمایی و هوش بالای گلزنی هدیه حسن زاده که امروز بارها مدافعان سپاهان را آزار داد به یک برد شیرین و دلچسب دست یافتند .

همیاری در نیمه اول با دو گل حسن زاده پیروز به رختکن رفت که در نیمه دوم ابتدا این شاگردان سمیه شهبازی بودند که توسط الهام فرهمند به گل رسیدند تا به ادامه بازی امیدوار باشند ولی باز هم درخشش هدیه حسن زاده سپاهانی ها را ناامید کرد و این بازیکن موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا در این دیدار نیز هت تریک کند .

سپاهان برای جبران گل های خورده و کم کردن فاصله ها چاره ای جز حمله نداشت که در یکی از این حملات باز هم الهام فرهمند موفق شد برای زردپوشان گلزنی کند تا باز امیدواری به اردوی اصفهانی ها بر گردد .

الهام فرهمند در غیاب فروغ موری به خوبی جور خط حمله تیمش را کشید ولی سپاهانی ها فکر و نقشه برای مهاجم مهار نشدنی همیاری نداشتند و بازی هجومی این تیم یکبار دیگر جواب داد و هدیه حسن زاده گل چهارم خود و تیمش را به ثمر رساند تا فاصله به دو گل برسد .

همیاری هم که روز خوبی برای مدافعانش رقم نخورد بود با خطای مسلم الهام عبدالرحمانی روی هاجر دباغی داور نقطه پنالتی را نشان داد که الهام فرهمند موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند و در ادامه تلاش دو تیم گلی در بر نداشت و همیاری در یک بازی سخت و به لطف هنر گلزنی مهاجم خود به سه امتیاز شیرین دست یافت تا ضمن جبران شکست هفته قبل و همچنین دیدار رفت دو تیم ، نیم نگاهی هم به رده های بالای جدول داشته باشد .

 

لیگ برتر فوتبال بانوان همیاری ارومیه سمیه شهبازی افسانه هاشمی هدیه حسن زاده الهام فرهمند اخبار ورزشی فوتبال خبرگزاری ورزشی پارس