هفته هفدهم لیگ برتر بانوان : هدیه 4 گله همیاری به سپاهان ، بمی ها با قنبری اوج گرفتند

13:23:25 1396-11-24
400

هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور با شکست سپاهان ، راه یاب و برد تیمهای شهرداری بم و سیرجان پیگیری شد.به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد که در حساسترین بازیها سپاهان و راه یاب ملل باختند و شهرداری بم و سیرجان پیروز شدند  .
در ایلام تیم فوتبال پالایش گاز موفق شد با دو گل از سد تیم ته جدولی خیبر خرم آباد عبور کند که در این دیدار  حدیث بساطشیر و کوثر عنبری گلهای میزبان را به ثمر رساندند.

در یکی از حساسترین دیدارهای امروز تیم فوتبال همیاری ارومیه  دست به کار بزرگی زد و تیم مدعی سپاهان اصفهان را با درخشش هدیه حسن زاده با نتیجه 4 بر 3 شکست داد تا این تیم روند خوب خود در نیم فصل دوم را ادامه دهد.

تیم فوتبال پارس جنوبی بوشهر در ادامه ناکامی های خود این هفته در سیرجان گلباران شد و با 8 گل مغلوب شهرداری این شهر شد که چترانور ( 3 گل ) ، سهیلا نظام آبادی ( 2 گل ) ، سهرابی و ظهرابی نیز دیگر گلهای میزبان را به ثمر رساندند.

ذوب آهن در اصفهان با یک گل از سد دیگر مدعی قهرمانی یعنی راه یاب ملل سنندج گذشت تا با سه امتیاز شیرین زمین مسابقه را ترک کند که در این دیدار سارا سبزواری تک گل ذوبی ها را به ثمر رساند. .

شهرداری بم صدرنشین رقابت ها در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز موفق شد با نتیجه 4 بر 2 نماینده فارس را شکست دهد تا با 5 امتیاز اختلاف با دیگر مدعیان فاصله بگیرد که در این دیدار زهرا قنبری خانم گل لیگ هت تریک کرد و مونا حمودی دیگر گل بمی ها را به ثمر رساند.

دیدار تیمهای استقلال خوزستان و آذرخش بم در حالی که تا نیمه اول دو بر صفر به سود تیم خوزستانی بود در نیمه دوم بدلیل شرایط بد جوی و ریز گرد این دیدار به زمان دیگری موکول شد .

 

 

لیگ برتر فوتبال بانوان همیاری ارومیه فوتبال سپاهان شهرداری بم راه یاب ملل اخبار ورزشی شهرداری سیرجان زهرا قنبری هدیه حسن زاده