لیگ یک : پایان دل انگیز اراکی ها

19:20:10 1396-11-23
309

تیم ماشین سازی در هفته بیست و سوم لیگ یک بازی برده را در وقت اضافه با تساوی عوض کرد.آلومینیوم اراک 2 ماشین سازی تبریز 2

گلهای ماشین سازی : حسین قره داغی ( 5 ) حسین مهری (87 9

گلهای آلومینیوم : سجاد آقایی (95 ) حسین مهری ( 96)

هفته بیست و سوم لیگ دسته اول ، استادیوم امام خمینی اراک ساعت 14


داور عبدالنبی پور خلف
کمک داوران، محسن سلطانی، بهمن عبداللهی
اخطارمیلاد رخشان92، میثم خداشناس60 آلومینیوم اراک
مصطفی اکرامی49، سعید مهری85، مسعود همامی94، ماشین سازی
آلومینیوم اراک:

 محمد رضا قویدل، میلاد رخشان، رسول سروش نیا، ابوالفضل قربانی، فردین عابدینی، میثم خداشناس، رضا نبی زاده79 حمید غلامی، حسین احمدلو46 سجاد آقایی، منصور تنهایی، ایمان رئیسی نسب46 سینا دست نشان، کیوان وحدانی.

ماشین سازی تبریز:

مسعود همامی، مهران فرضیات، سعید مهدی پور، ادریس کوچکی، مصطفی اکرامی، علی اکبر فرهنگ، محمد رستمی، مهدی بدرلو64 ابوالفضل بالایی، شهریار شیرپند، مهردادبیرامی72 سعید مهری، حسین قره داغی82 محسن دلیر.

بازی با حملات آلومینیوم شروع شد بر خلاف جریان بازی دقیقه 4  حسین قره داغی توپ را وارد دروازه آلومینیوم کرد. پس از گل حملات آلومینیوم بیشتر شد که نتوانست از موقعیت های خود استفاده کند . و بازی با تک گل ماشین سازی در نیمه اول خاتمه یافت. 

در آغاز نیمه دوم آلومینیوم با دو تعویض خط حمله خود را تقویت کرد. و حملات پی در پی و بی حاصل بر روی دروازه ماشین سازی داشت. که متاسفانه باز هم این ماشین سازی بود که از تک موقعیت خود استفاده کرد و با ضربه سعید مهری در دقیقه نود به گل رسید .

اما این پایان ماجرا نبود 
اما این پایان ماجرا نیود و دقیقه  94  ضربه ایستگاهی بسیار زیبای سجاد آقایی از پشت هیجده قدم آلومینیوم را به گل رساند که با اعتراض همامی همراه بود. یک دقیقه بعد ضربه حمید غلامی آلومینیوم را به گل مساوی رساند تا آلومینیوم از شکست خانگی نجات یابد.

نیمه اول . دقیقه 10: شوت تنهایی از بالای دروازه ماشین سازی به اوت رفت. دقیقه نوزده ضربه نبی زاده با فاصله کمی از دروازه ماشین به اوت رفت. دقیقه چهل شوت سرکش وحدانی از بالای دروازه ماشین سازی به بیرون رفت.

دقیقه 55 ضربه ایستگاهی نبی زاده با فاصله کمی از بالای دروازه ماشین سازی به اوت رفت. دقیقه 61 شوت وحدانی با فاصله کمی از دروازه ماشین سازی به بیرون رفت. دقیقه 70  ضربه سجاد آقایی از بالای دروازه ماشین سازی به بیرون رفت.

بهترین بازیکن :

سجاد آقایی

خبرنگار پارس در استان مرکزی : محمد آزادی

آلومینیوم اراک لیگ یک فوتبال اخبار ورزشی ماشین سازی تبریز