لالیگا : توقف خانگی بارسا

21:04:23 1396-11-22
213

تیم فوتبال بارسلونا در دیداری خانگی مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا متوقف شد.به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، بارسا که در نیمه اول مطابق اکثر دقایق این فصل، بازی چشمنوازی را ارائه نکرده بود، در نیمه دوم هم نتوانست راه به دروازه میهمان میانه جدولی خود بیابد تا برای اولین بار در این فصل لالیگا، در گلزنی در یک دیدار ناکام مانده باشد.

ختافه اساس بازی خود را بر دفاع متراکم و ضد حملات سریع قرار داده بود و این پلن را ۹۰ دقیقه بی‌نقص اجرا کرد. مادریدی‌ها همان قدر که در دفاع بی‌اشتباه نشان دادند، در ضد حملات خطرناک و زهردار بودند و چندین بار تا آستانه گشودن دروازه بارسا پیش رفتند. با این حال آنها هم مثل تیم میزبان نتوانستند توپ را به تور دروازه حریف برسانند.

بارسا که در این فصل در - معدود - شبهای آرام مسی، فاقد هر گونه پلن جایگزین برای خلق موقعیت و گلزنی نشان داده، در این بازی و به خصوص در نیمه دوم با وجود در اختیار داشتن توپ و میدان و اعمال فشار روی دروازه حریف، نتوانست موقعیت چندانی خلق کند. عمده موقعیت‌های بارسا در این دیدار اغلب روی ضربات هوایی به دست آمدند؛ یری مینا می‌توانست با کمی شانس، اولین گل خود را برای بارسا به ثمر برساند که این اتفاق نیافتاد.

سرانجام بارسا ۲ امتیاز نسبتا آسان خانگی را در این دیدار از دست داد تا به استقبال یک هفته استراحت برای رسیدن به هفته لیگ قهرمانانش برود. بارسا در این هفته بازی دیگری نخواهد داشت و سه شنبه آینده برای مصاف با آبی‌های لندن به این شهر سفر خواهد کرد.

بارسلونا ختافه لالیگا مسی سوارز فوتبال