لیگ برتر جزیره : شکست مورینیو در سنت جیمز پارک

19:38:18 1396-11-22
319

تیم فوتبال نیوکاسل در ورزشگاه خانگی خود سنت جیمز پارک با یک گل از سد منچستر یونایتد گذشت .به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، در یکی از حساسترین دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر جزیره از ساعت 17:45 در ورزشگاه سنت جیمز پارک دو تیم نیوکاسل و منچستر یونایتد به مصاف هم رفتند.

دو تیم در نیمه اول برتری محسوسی نسبت به همدیگر نداشتند و موقعیت های خوبی روی دروازه همدیگر خلق کردند ولی در باز کردن دروازه ها ناتوان بودند تا نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد .

در نیمه دوم منچستر بازی را بهتر آغاز کرد و حتی آلکس سانچس با جا گذاشتن دروازه بان نیوکاسل می توانست دروازه را باز کند که ضربه این بازیکن از روی خط دروازه برگشت داده شد .

اما بر خلاف جهت بازی این نیوکاسل بود 65 که از روی یک ضربه ایستگاهی توپ به مت ریچی رسید و این بازیکن به راحتی موفق شد دروازه منچستر یونایتد را باز کند و شادی را به هواداران تیمش هدیه کند.

پس از این گل منچستر سر پا حمله شد و موقعیت های خوبی نیز خلق کرد ولی هوشیاری خز دفاعی و سنگربان نیوکاسل اجازه گلزنی را به شیاطین سرخ نمی داد تا این دیدار با برتری نیوکاسل میزبان به پایان برسد .

منچستر یونایتد لیگ برتر جزیره نیوکاسل مت ریچی فوتبال لیگ انگلیس ورزشگاه سنت جیمز پارک اخبار ورزشی خبرگزاری ورزشی پارس