لالیگا : دو نیمه متفاوت و برد پر گل کهکشانی ها

01:23:36 1396-11-22
201

تیم فوتبال رئال مادرید در هفته بیست و سوم لالیگا به یک برد پر گل مقابل سوسیداد دست یافت .به گزارش " خبرگزاری ورزشی پارس " ، هفته بیست و سوم لالیگا اسپانیا با دیدار حساس تیمهای رئال مادرید و رئال سوسیداد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پیگیری شد .

در این دیدار شاهد دو نیمه متفاوت از سوی رئالی ها بودیم که شاگردان زیدان نیمه اول را خیلی خوب و هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه اول لوکاس واسکز موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند .

هجوم همه جانبه رئال ادامه پیدا کرد و در دقیقه 27 کریستیانو رونالدو موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند که در ادامه تونی کروس در دقیقه 34 حساب کار را 3 بر صفر کرد .

عطش رئالی ها با این سه گل هم فروکش نکرد و و سه دقیقه پس از گل سوم باز هم این رونالدو بود که گل دوم خود و چهارم تیمش را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری چهار گله شاگردان زیدان به پایان برسد .

این گمان می رفت که رئال مادرید روند هجومی خود را در نیمه دوم هم ادامه دهد ولی حملات این تیم فروکش کرد و ضعف خط دفاعی رئالی ها در آستانه دیدار حساس مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا نگران کننده بود .

سوسیداد از همین ضعف در این نیمه استفاده کرد و در دقیقه 74 توسط جان یکی از گلها را جبران کرد تا این تیم امیدی به خود بگیرد اما رونالدو در دقیقه 81 این تیم را کاملا ً نا امید کرد .

اما ضعف ها و بازی پراشتباه خط دفاعی مادریدی ها همچنان ادامه داشت و آسیرا ایارامندی بازیکن سوسیداد موفق شد در دقیقه 83 دروازه تیم سابق خود را باز کند تا این دیدار در نهایت با برتری 5 بر 2 رئال مادرید به پایان برسد و شاگردان زیدان 42 امتیازی به جایگاه سوم جدول صعود کنند.

رئال مادرید لالیگا رئال سوسیداد کریستیانو رونالدو تونی کروس لیگ اسپانیا فوتبال اخبار ورزشی خبرگزاری ورزشی پارس