ووشو / شوشتري:حضور در چين تجربه ارزشمندي است/راه زيادي در پيش دارم

10:45:31 1396-10-24
495

بانوي ووشوکار ايران با تاکيد براينکه حضور در ليگ چين تجربه ارزشمندي است، گفت: راه زيادي براي رسيدن به آرزوهايم در ووشو پيش رو دارم.به گزارش" خبرگزاری پارس "، به نقل از روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «کيميا شوشتري» که همراه با «الهه منصوريان» و «سهيلا منصوريان» در ليگ ووشوي بانوان چين مبارزه مي کند پس از کسب پيروزي در اين مسابقات، تصريح کرد: با تلاش هاي الهه منصوريان شرايط حضورم در ليگ برتر چين فراهم شد.
وي افزود: براي من که يک سانداکار جوان هستم، حضور در اين رقابت هاي سطح بالا بسيار مفيد است و تجربياتم را افزايش مي دهد.
شوشتري با اشاره به اينکه ووشوکاران چين قدرتمند و صاحب سبک هستند، توضيح داد:مبارزه با آنان برايم درس هاي زيادي دارد تا بتوانم روز به روز پيشرفت کنم.
وي با اشاره به اينکه پيش از آغاز ليگ چين حدود دو ماه در اين کشور تمرينات آماده سازي را دنبال مي کرده است، افزود: چيزي از چيني ها کم نداريم و خودباوري کمک زيادي براي رسيدن به موفقيت خواهد داشت.
سانداکار جوان ايران با بيان اينکه از لحاظ بدني در بهترين شرايط است، گفت: در مبارزه اي که انجام دادم مقداري استرس داشتم که با کمک کادر فني و خواهران منصوريان به پيروزي رسيدم. از اين برد خوشحالم چراکه تيم «چانگ چونگ» نياز مبرمي به پيروزي من داشت.
وي در پايان گفت: راه زيادي براي رسيدن به اهداف و آرزوهايم در ووشو دارم که حضور در ليگ چين کمک زيادي در اين مسير سخت به من خواهد داشت. 

فدراسيون ووشو کيميا شوشتري الهه منصوريان سهيلا منصوريان ليگ ووشوي بانوان چین اخبار ورزشی خبرگزاری پارس ووشو