والیبال / تور جهانی کیش؛ 8 تیم دیگر ثبت نام کردند

13:24:35 1396-10-23
312

در هفت روز باقی مانده به پایان مهلت ثبت نام تیم های داوطلب شرکت در تور جهانی کیش، تعداد تیم های ثبت نامی به 38 تیم رسید.به گزارش" خبرگزاری پارس "، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم اسفندماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

تا صبح روز شنبه و هفت روز باقی مانده از مهلت ثبت نام، تعداد تیم های ثبت نام کننده برای تور جهانی سه ستاره کیش به 38 تیم از 23 کشور جهان رسید.

اوکراین و اتریش (پنج تیم)، سوئیس (چهار تیم)، ایتالیا، لتونی، هلند و ترکیه (دو تیم)، آرژانتین، اسکاتلند، ونزوئلا، ایران، صربستان، آلمان، جمهوری چک، اندونزی، دانمارک، بلاروس، آفریقای جنوبی، کانادا، نروژ، روسیه، استونی و کرواسی 38 تیم ثبت نام کننده در تور جهانی کیش هستند. ثبت نام اولیه تیم ها تا اول بهمن ماه ادامه دارد و تنها 7 روز دیگر فرصت برای ثبت نام باقی مانده است.

در جدول اصلی تور جهانی 24 تیم و در جدول مقدماتی 36 تیم حضور خواهند داشت که تیم های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی در دو جدول قرار می گیرند.

میگوئل کوئنتانا از اسپانیا ناظر فنی این مسابقات است و شومی هینز از سوئیس نیز به عنوان سرداور بر عملکرد داوران نظارت خواهد داشت.

همچنین ویلم د بایشچر از بلژیک، ولادیمیر میلوشویچ و روبرت لکو از صربستان، ژان د دیو موکوندینکوری از رواندا، رومن اکیسف از روسیه، نادر انصاری از ایران، مارسین گژلاک از لهستان، آنتون پو از اسلوونی، وینسنت روچ از فرانسه، محمد باوو از سیرالئون، رابینسون توموزگی از اوگاندا و برایت یائو ابلتور از غنا 12 داور قضاوت کننده در این رقابت ها خواهند بود.

فدراسیون والیبال والیبال ساحلی جزیره کیش ایران اخبار ورزشی خبرگزاری پارس والیبال تور جهانی کیش