در گفتگویی اختصاصی با پارس / مدایم زاده : مستحق کسب سه امتیاز مقابل سپاهان بودیم

12:34:26 1396-10-23
273

سرمربی ذوب آهن گفت : تک به تک بازیکنانم نمایش خوبی داشتند و مستحق برد در این دیدار بودیم .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، در حساسترین دیدار هفته نخست دور برگشت لیگ برتر بانوان و در ورزشگاه استاد بهرام عاطف تیمهای اصفهانی ذوب آهن و سپاهان در دربی حساس این شهر به تساوی بدون گل دست یافتند که در پایان این دیدار مژگان مدایم زاده سرمربی بانوان ذوب آهن در خصوص این دیدار در گفتگو با خبرنگار پارس اظهار داشت : بازی خیلی خوب و تماشاگر پسندی بود و از لحاظ فنی دو تیم در سطح بالای قرار داشتند ولی سپاهان خیلی خوش شانس بود که مقابل ما فقط مساوی گرفت و خستگی بازیکنانم باعث شد نتوانم امتیاز کامل این دیدار را کسب کنیم .

وی در ادامه افزود : سپاهان یک تیم خوب و سرحال نشان داد ولی بازیکنان ما دستورات کادر فنی را بهتر اجرا کردند و اجازه هیچ نمایشی به حریف ندادیم و بدشانسی یکی از عواملی بود که نتوانیم به گل برسیم.

سرمربی ذوب آهن در ادامه و در خصوص جذب بازیکنان جدید در نیم فصل هم بیان نمود : راضیه موسوی در نیم فصل از ما جدا شد ولی مینا داوودی که در فصل قبل دچار مصدومیت شده بود با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت به جمع ما اضافه شد .

مدایم زاده با اظهار رضایت از شروع خوب ذوب آهن در آغاز نیم فصل دوم هم اظهار داشت : این دیدار آغاز خوبی برای شروع یک روند خوب در نیم فصل دوم بود که این مهم را ادامه خواهیم داد .

مژگان مدایم زاده در خصوص شانس قهرمانی این فصل هم اضافه کرد : اگر بر حسب جدول محاسبه کنیم تیمهای بم و سرجان شانس بیشتری برای قهرمانی خواهند داشت ولی دوست داریم قهرمانی به سپاهان برسد و جام مجدداً در اصفهان بماند .

مدایم زاده سپاهان ذوب آهن اصفهان لیگ برتر فوتبال بانوان اخبار ورزشی خبرگزاری ورزشی پارس