هفته نهم لیگ برتر تیراندازی بانوان پایان یافت

10:02:44 1396-10-23
428

هفته نهم رقابت های لیگ برتر تیراندازی بانوان با معرفی تیم های و نفرات برتر به پایان رسید.به گزارش " خبرگزاری پارس "، به نقل ازروابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابت ها در حالی  در هفته نهم پیگیری شد که بیش از 50 بانوی تیرانداز پا به جوخه آتش گذاشتند که در نتیجه با پایان مرحله مقدماتی تیم های نزاجا و ثابت هدف آریا با غلبه بر تیم های مقاومت و هیات قزوین در رشته تفنگ بادی به برتری دست یافتند.
در تپانچه بادی نیز، تیم های مقاومت و هیات قزوین با برتری برابر تیم های نزاجا و ثابت هدف آریا به پیروزی رسیدند.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، نرجس امام قلی نژاد از نزاجا، مریم طالبی از ثابت هدف آریا و حسنا توتون چی از نزاجا به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین در تپانچه بادی نیز، هانیه رستمیان از هیات قزوین، فاطمه حسینی از نزاجا و سارا میرابی از مقاومت به ترتیب به عناوین اول تا سوم رضایت دادند.
همزمان با برگزاری این دوره از مسابقات، هفته ششم لیگ تیراندازی دسته یک بانوان نیز با حضور 6 تیم در سه دیدار برگزار شد که در بخش تیمی رشته تفنگ بادی، تیم های هیات خراسان رضوی، پاس و هیات قم با برتری برابر تیم های شرکت ملی پالایش و پخش، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و آماج به پیروزی رسیدند.
در بخش تپانچه بادی تیمی نیز، هیات خراسان رضوی، نظام مهندسی ساختمان اصفهان و آماج با شکست تیم های شرکت ملی پالایش و پخش ، پاس و هیات قم به برتری دست یافتند.
در بخش انفرادی با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مائده امین زاده از شرکت ملی پالایش و پخش، مینا روحیان از هیات قم و روژان جلالیان از پاس به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در تپانچه بادی نیز، درسا عرب شاهی از نظام مهندسی ساختمان اصفهان، بهاره زمانیان و نگین سادات شمسی نژاد هر دو از هیات خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به نام خود ثبت کردند.
گفتنی است این دوره از رقابت ها با قضاوت زهره احمدی و از طریق واحد مرکزی خبر پوشش داده شد.
 

فدراسیون تیراندازی بانوی تیرانداز تفنگ بادی نرجس امام قلی نژاد مریم طالبی زهره احمدی اخبار ورزشی خبرگزاری پارس تیراندازی