لیگ یک / پیش بازی گل گهر و نساجی : مهابادی به دنبال دومین برد و جایگاه دومی

10:41:21 1396-11-1
496

تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و نساجی مازندران در یکی از حساسترین دیدارهای هفته نوزدهم به مصاف هم خواهند رفت .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، در یکی از حساسترین دیدارهای هفته نوزدهم لیگ دسته اول کشور تیم فوتبال گل گهر سیرجان و نساجی مازندران در دیداری حساس در بندرعباس ( حکم کمیته انضباطی ) به مصاف هم خواهند رفت .

نساجی با هواداران پرشورش و با آمدن مهابادی روند خوب خود را از سر گرفتند و پس از برد هفته گذشته مقابل ایرانجوان بوشهر در خانه ، این بار به دنبال دومین برد خود خارج از خانه خواهند بود تا با توقف بادران مقابل حریف هفته گذشته خود در بوشهر جایگاه دومی جدول را نیز از آن خود کنند.

اما گل گهر را که همیشه عادت کرده بودیم در میانه های جدول ببینیم این فصل شروعی بدی داشته و این را در نیم فصل اول به اثبات رساند. ولی وینگو و شاگردانش قصد دارند نیم فصل دوم را جبران کنند و با توقف اکسین در کرج این روند را می خواهند با برد خانگی مقابل تیم با روحیه نساجی ادامه بدهند تا امتیازات خود را افزایش دهند و از جایگاه فعلی کنده شوند .

جایگاه دو تیم در جدول :

گل گهر میزبان این دیدار با 22 امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد و اختلاف خیلی کمی با تیم های پایین جدول دارد و برای رهایی از این جایگاه چاره ای جز کسب سه امتیاز خانگی ندارد .

ببرهای مازنی روزهای حساسی را تجربه می کنند و برای رسیدن به جایگاه دوم جدول با کسب سه امتیاز این دیدار منتظر توقف بادران در بندر بوشهر خواهند نشست تا با یک تیر دو هدف بزنند.

بررسی عملکرد دو تیم در خطوط دفاع و حمله :

دو تیم در این خطوط عملکردی متوسط را داشته اند که گل گهر در خط دفاعی 19 گل را دریافت کرده و در خط حمله نیز 16 گل زده را داشته که نسبت به خط حمله نساجی که 20 گل تا اینجای فصل به ثمر رسانده عملکرد خوبی می باشد.

شاگردان مهابادی در خط دفاعی 12 گل را دریافت کرده اند که نسبت به آمار سایر تیمها می تواند گفت عملکرد خوبی در این خط داشته اند .

نساجی مازندران داوود مهابادی لیگ یک گل گهر سیرجان وینگوبگوویچ فوتبال اخبار ورزشی خبرگزاری ورزشی پارس