لیگ یک / پیش بازی نفت مسجد سلیمان و صبای قم : بهترین در مقابل بدترین

09:14:47 1396-10-23
510

تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم لیگ دسته اول کشور در دیداری حساس به مصاف صبا قم خواهد رفت .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، هفته نوزدهم لیگ دسته اول کشور فردا ( یکشنبه ) با دیدار حساس تیمهای نفت مسجد سلیمان و صبا قم پیگیری خواهد شد .

دیدار صدرنشین و قعر نشین همیشه جذابیت خاص خود را بهمراه دارد که شاگردان محمود فکری برای تثبیت صدرنشینی خود نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این دیدار را دارد ولی نفتی های مسجد سلیمان نباید فراموش کنند که صبا برای نیفتادن تلاش مضاعفی خواهد کرد و به دنبال کسب حداقل امتیاز خواهد بود و بهترین روش برای کسب این مهم بازی تدافعی خواهد بود که قطعاً فکری و همکارانش در کادر فنی این نکته مهم را مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا با آنالیز دقیق راه های ضربه زدن به صبا را پیدا کنند.

جایگاه دو تیم در جدول :

نفتی های شهر مسجد سلیمان با 39 امتیاز امید اول قهرمانی و صعود به لیگ برتر هستند و اختلافی 5 امتیازی با بادران رده دومی دارند و برای تثبیت صدرنشینی خود حق اشتباه نخواهند داشت تا نیم نگاهی به بوشهر و توقف بادران داشته باشند .

اما صبا قم یکی از دو گزینه اصلی سقوط با 10 امتیاز در جایگاه هفدهم جدول قرار دارد و برای فرار از این جایگاه می بایست از همین هفته جمع آوری امتیازات را شروع کند و باخت سنگین هفته گذشته در خانه را به فراموشی بسپارد .

عملکرد دو تیم در خط دفاع و حمله:

با بررسی عملکرد دو تیم در خطوط دفاعی و حمله پی خواهیم برد که این دیدار نبرد بهترین ها در مقابل بدترین ها خواهد بود و شاگردان محمود فکری با 24 گل زده دومین خط حمله آتشین لیگ را پس از بادران دارند و بر خلاف آن صبا دومین خط حمله ضعیف لیگ را از آن خود کرده است .

اما در خط دفاعی این قصه نیز روایت شده و نفتی ها با 10 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را از آن خود دارند و در آنسوی میدان نیز صبا با 27 گل خورده دومین خط دفاع بد لیگ را پس از راه آهن 28 گله دارد و با این تفاصیل به واقعیت خطوط دو تیم پی خواهیم برد .

 

صبا قم محمود فکری نفت مسجد سلیمان لیگ یک جام آزادگان فوتبال اخبار ورزشی خبرگزاری ورزشی پارس