مشکی پوشان 0 پرسپولیس 1 / رستگاری در دقیقه 90

16:46:14 1396-10-22
398

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر در مشهد به برتری دست یافت .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، هفته نوزدهم لیگ برتر کشور در ورزشگاه ثامن مشهد در حضور 11 هزار تماشاگر دو تیم مشکی پوشان و پرسپولیس برگزار کردند .

در این دیدار شاگردان برانکو ایوانکوویچ به مراتب از شاگردان رضا عنایتی بهتر ظاهر شدند وحملات خطرناکی روی دروازه میزبان خود خلق کردند ولی از موقعیت های خود نتوانستند استفاده کنند.

شدت حملات پرسپولیس در نیمه دوم بیشتر شد و هر چه به پایان این دیدار نزدیک می شدیم حملات پرسپولیس نیز بیشتر میشد تا اینکه این تیر در دقیقه 90 توسط علیپور تیر خلاص را وارد دروازه کرد تا برانکو و تیمش همچنان صدرنشین باقی بمانند.

لحظات حساس بازی :

دقیقه 17 : ضربه کرنر ماهینی با ضربه سر خطرناک علیپور به بیرون رفت .
دقیقه 38: ضرب روپا و خطرناک فرشاد احمدزاده با اختلاف کمی از بالای عین افشار سنگربان مشکی پوشان به بیرون رفت .
دقیقه 40 پاس علیپور را گادوین منشا در موقعیتی خوب به بالای دروازه زد.
دقیقه 52 : فرشاد احمد زاده درون موحوطه جریمه مشکی پوشان صاحب موقعیت شد که ضربه این بازیکن با برخورد با حنیف عمران زاده به کرنر رفت.
دقیقه 64:پاس زیبای فرشاد احمد زاده به علیپور رسید و این بازیکن در حالی که تک به تک با عین افشار بود توپ را به بیرون زد .
دقیقه 67 : ضربه محکم زامهران در دستان بیرانوند قرار گرفت .
دقیقه 85 : ارسال توپ از جناح راست روی دروازه مشکی پوشان در حالی که از عین افشار هم عبور کرد تکل علیپور به توپ نخورد و این موقعیت از دست رفت.
دقیقه 90 ( گل پرسپولیس ) : اشتباه مسلم مدافع چپ مشکی پوشان و ارسال زیبای وحید امیری با ضربه بغل پا علیپور گل اول پرسپولیس به ثمر رسید.

پرسپولیس مشکی پوشان لیگ برتر علیپور خبرگزاری ورزشی پارس فوتبال