تیراندازی / برترین های هفته هشتم لیگ برتر بانوان مشخص شدند

12:56:59 1396-10-22
369

هفته هشتم لیگ برتر تیراندازی بانوان در حالی برگزار شد که علی دادگر رییس و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون از نزدیک روند برگزاری مسابقات را مشاهده کردند.به گزارش " خبرگزاری پارس "، به نقل ازروابط عمومی فدراسیون تیراندازی، یازدهمین دوره رقابتهای تیراندازی لیگ برتر بانوان در هفته هشتم ، امروز در شرایطی با حضور 5 تیم در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که علی دادگر رییس فدراسیون به همراه رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون از نزدیک روند برگزاری مسابقات را نظاره گر بودند. 
در رقابت های این هفته ، صنایع غذایی سحر همدان و مقاومت با برتری برابر تیم های ثابت هدف آریا و هیات قزوین در رشته تفنگ بادی به پیروزی رسیدند.
همچنین در تپانچه بادی نیز، صنایع غذایی سحر همدان و هیات قزوین با غلبه بر تیم های ثابت هدف آریا و مقاومت به عنوان تیم های برتر این هفته معرفی شدند.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی و بعد از جمع امتیازات مقدماتی ورزشکاران در نهایت، آرمینا صادقیان از صنایع غذایی سحر همدان، مریم طالبی از ثابت هدف آریا و نجمه خدمتی از مقاومت به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.
در تپانچه بادی نیز، الهام هریجانی، فاطمه قدرت آبادی هر دو از مقاومت و هانیه رستمیان از هیات قزوین به ترتیب به عناوین اول تا سوم رضایت دادند.
گفتنی است تیم نزاجا در این هفته استراحت داشت و فینال های این رقابت ها از طریق شبکه خبر، باشگاه خبرنگاران و رادیو ورزش پوشش داده شد.

فدراسیون تیراندازی لیگ برتر بانوان علی دادگر تفنگ بادی رضا ملک محمدی الهام هریجانی فاطمه قدرت آبادی هانیه رستمیان اخبار ورزشی خبرگزاری پارس تیراندازی