مرضیه جعفری : بازی دشواری در بوشهر خواهیم داشت

20:07:20 1396-10-21
370

جعفری گفت : پارس جنوبی تیم خوبی است و دیدار راحتی مقابل این تیم نخواهیم داشت .به گزارش " خبرگزاری پارس " ، هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از صبح فردا در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری خواهد شد که در یکی از حساسترین دیدارها تیم فوتبال شهرداری بم صدرنشین رقابت ها در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر میزبان پارس جنوبی خواهد بود که در این خصوص مرضیه جعفری سرمربی این تیم در مورد آخرین شرایط تیمش به خبرنگار ما گفت :

خدا را شکر بازیکنان برای دیدار مقابل پارس جنوبی در شرایط خوبی بسر می برند و تنها مشکلی که در این مدت داشتیم ، بدلیل شرایط امتحانات بچه ها نتوانستیم تمرینات منظمی را پشت سر بگذاریم .

ایشان در خصوص برنامه های این تیم در نیم فصل برای جذب بازیکن نیز اظهار داشت : متاسفانه نتوانستیم بازیکن جدیدی جذب کنیم و اینکه الهام انصاری نیز از جمع ما جدا شد و به تیم پارس جنوبی بوشهر پیوست .

سرمربی شهرداری بم ضمن سخت خواندن شرایط بازیها در نیم فصل دوم نیز بیان کرد : شرایط در نیم فصل دوم به مراتب سخت تر خواهد شد و لی با کمک بچه ها سعی می کنیم پرتلاش و خوب ظاهر شویم .

ایشان تصریح کردند : امسال شرایط نسبت به فصل قبل خیلی سخت تر خواهد بود و هیچ چیز برای قهرمانی مشخص نیست و ما برای این مهم می بایست با تمام توان بجنگیم و همت کنیم .

مرضیه جعفری ضمن تمجید از تیم فوتبال پارس جنوبی بوشهر افزود : حریف فردای ما تیمی بسیار خوب و با انگیزه است و امیدواریم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم .

 

گفتگو : امیرحسین میرزایی خبرنگار پارس در کرمان

مرضیه جعفری شهرداری بم پارس جنوبی جم لیگ برتر فوتبال بانوان خخبرگزاری ورزشی پارس اخبار ورزشی