هافبک نفت مسجد سلیمان : با حمایت هواداران به لیگ برتر صعود خواهیم کرد

19:04:27 1396-8-27
849

هافبک نفت مسجد سلیمان گفت : نفت پتانسیل صعود به لیگ برتر را خواهد داشت و با حمایت هواداران به این مهم دست خواهیم یافت.به گزارش " خبرگزاری پارس " ، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با ارائه بازیهای درخشان صدرنشین لیگ یک است که عباس یحیی بیگی بدون شک یکی از بهترین های تیمش در این فصل بوده و نقش تأثیر گزاری را داشته که این بازیکن در گفتگویی با خبرنگار پارس اظهاراتش را بیان نمود :

از شرایط خودتان در این فصل راضی هستید ؟

بله خدا را شکر امسال در شرايط خوبي هستم يك گل به آلومينيوم اراك و سه پاس گل در بازي هاي ماشين سازي و فجر سپاسي داده ام.

چه تیم هایی را در این فصل مدعی دیده اید؟

به نظر من بعد از تيم نفت مسجد سليمان ، نساجي ، برق و مس کرمان شانس بيشتري براي صعود دارند.

نظرتان در خصوص کادر فنی و شخص محمود فکری؟

 وقتي يك تيم صدر جدول است نشان دهنده يك كادر قوي و زحمتكش می باشد و ما تمرينات به روز و منظمي داريم ، اقاي فكری هميشه سمبل قدرت و تعصب برای ما بوده است و با تدابير ايشان تيم یکدست وبسيار خوبي داريم.

آیا نفت مسجد سلیمان می تواند در این فصل به لیگ برتر صعود کند؟

تيم ما بهترين عملكرد چند سال اخير ليگ را داشته و ركوردهاي خوبي به جا گذاشته ايم و اگر تلاش بيشتري كنيم به نظر من قبل از اتمام بازي ها ما جشن قهرماني وصعود را به امید خدا خواهیم گرفت .

تا کنون امکانات باشگاه نفت و شهر مسجد سلیمان مورد تایید بازیکنان بوده و مشکلی در این خصوص وجود نداشته؟

مجموعه نفت برای  تيم ما شرايط ايده عالي را فراهم كرده و مشكل خاصي نداريم و در قبال شهر مسجد سليمان كم لطفي زياد شده و بايد به اين شهر اهميت بيشتري بدهند.

نظرتان درباره بازی این هفته در مقابل اکسین البرز؟

به نظر من اكسين تيم مورد احترامي است و با توجه به دير بسته شدن اين تيم نتايج خوبي گرفته اما بازي براي هر تيمي تو مسجد سليمان و جلوي هواداران خوب ما سخت خواهد بود و ما فقط به بردن فكر مي كنم.

چه قولی به هوادارانتان خواهید داد ؟

اگر تا آخر فصل ما حمايت اين هواداران دلسوز و پرشور را داشته باشيم و خدا كمك كند مي توانيم قول صعود را به اين مردم بدهيم.

تشکر می کنم از شما در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید؟

تشکر میکنم از شما و سایت خوب پارس . يكي دو هفته هم كه مصدوم بودم و نتوانستم تيم ام را همراهي كنم تلاش مي كنم زودتر خوب شوم  و كمك كنم و از هم تيمي هایم كه به فكرم بودند تشكر ميكنم و از كادر فني مخصوصاً آقاي فكري كه زحمت زيادي كشيدند تو اين مدت تشکر مي كنم و به امید لیگ برتری شدن نفت مسجد سلیمان.

 

گفتگو : امیر حسین میرزایی

امیر حسین میرزایی