اتلتیکو بین المللی تر شده، رئال بومی تر!

13:08:08 1396-8-27
510

امشب رئال و اتلتیکو برای اولین بار در استادیوم واندا متروپولیتانو به مصاف هم می روند.به گزارش " خبرگزاری پارس "، در بازی امشب 14 کشور مختلف بازیکن خواهند داشت. دو تا کمتر اتز ردبی قبلی چرا که به طور مثال چرچی از ایتالیا و خامس از کلمبیا از دو تیم رفته اند.

رئال به تدریج اسپانیایی تر شده است. رئال یازده اسپانیایی در ترکیبش دارد، یکی بیشتر از دربی قبلی چرا که یانیز، موراتا و ماریانو از تیم رفتند و وایخو، یورنته، سبایوس و مایورال اضافه شدند. اتلتیکو در نقطه مقابل بین المللی تر شده است. آنها به جز اسپانیا از فرانسه، بلژیک، مونته نگرو، کرواسی، اسلوونی، ارژانتین، اروگوئه، برزیل و غنا بازیکن دارند. آلبانی هم می تواند به این لیست اضافه کرد. این بازیکن در تیم رزروهای اتلتیکوست که در کوپا بازی کرده است.

رئال به جز اسپانیا از پرتغال، فرانسه، کرواسی ، آلمان، ولز، برزیل، کاستاریکا و مراکش در ترکیب خود بازیکن دارند. در ترکیب اتلتیکو فقط ورنر و گایتان بازیکنان بدون پاسپورت اروپایی هستند و دررئال فقط کاسمیرو چنین شرایطی دارد.

فرانسه با هفت بازیکن بیشترین نماینده را در ترکیب دو تیم دارد : سه تا در اتلتیکو و چهار تا در رئال مادرید. البته در نیم فصل دوم اتلتیکو با حضور دیگو کاستا و ویتولو تعداد اسپانیایی هایش را بیشتر خواهد کرد.

آلبانی