نوجوانان پارس برازجان بر سکوی سوم لیگ برتر ایران.


fazel ghanbarpor

شاگردان امید دلگرم با کسب رتبه سوم لیگ برتر نوجوانان ایران فصل را به پایان بردند.

نوجوانان پارس برازجان بر سکوی سوم لیگ برتر ایران

تیم نوجوانان پارس برازجان که اولین حضور خود درلیگ برتر کشور راتجربه می کرد،موفق شد به مقام سوم این مسابقات دست یابد.
در دور پایانی این مسابقات که از تاریخ۱۹ اردیبهشت۱۴۰۳ و به مدت۵ روز بصورت مجتمع و باحضور تیم های پارس برازجان، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه شهیدمرغوبکار تهران برگزارشد،
تیم پارس برازجان در روز اول مسابقات به مصاف تیم سپاهان اصفهان رفت که برخلاف بازی زیبا و ایجادموقعیت های خوب که مهمترین آنها ضربه کاشته آریاشفیع دوست بودکه به تیرک افقی دروازه برخوردکرد،درپایان بانتیجه ۴بر۱ بازی را به این تیم واگذارنمود.
تک گل پارس در این بازی را آریاشفیع دوست به ثمر رساند.
دربازی دوم، که در روز سوم و پایانی این مسابقات و زیر بارش باران برگزارشد، نوجوانان پارس رودر روی فولادخوزستان قرار گرفتند.
دراین بازی دردقایق اول بازی فردین آبستا از غفلت مدافعین فولاد بیشترین بهره را برد و با یک بغل پای مطمئن ،توپ را به قعر دروازه فولادفرستاد.
بعداز این گل،فولاد بازی را هجومی تر ادامه داد و توانست دقایقی بعد با خطایی که مدافع پارس درمحوطه جریمه بر روی مهاجم این تیم انجام داد،با ضربه پنالتی گل خورده را جبران نماید.
دوتیم باهمین نتیجه تساوی به رختکن رفتند،نتیجه ای که حکم به نایب قهرمانی تیم فولاد می داد،چرا که در روز دوم مسابقات، تیم سپاهان باغلبه برفولاد،قهرمانی خود را مسجل نموده بود و فولاد به لطف گل خورده کمتر ،با یک تساوی هم به مقام دوم می رسید.
در آغاز نیمه دوم ،تیم پارس بازی را هجومی آغاز کرد ولی در همان دقایق ابتدایی با اشتباه مدافع خود، مهاجم فولاد توانست دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.
بعد از این گل پارسی ها به تلاش خود ادامه دادند وموقعیت های فراوانی ایجاد کردند،ولی هرچی زدند به دربسته می خورد ،تا اینکه در دقایق پایانی بازی در یک رفت وبرگشت و فعل و انفعال درمحوطه جریمه فولاد،داور درسوت خودبه نشانه پنالتی دمید و آریاشفیع دوست پشت توپ ایستاد ونتوانست توپ را به گل تبدیل کند. جهت توپ را دروازبان فولاد بدرستی تشخیص داده و آن را به کرنر فرستاد.
این کرنر توسط آریا نواخته شد و با اشتباه دروازبان،توپ از خط دروازه عبور کرد و بااعلام داور ،گل دوم پارس بدین‌گونه به ثمر رسید.
در دقایق باقی مانده حملات پارس نتیجه ای در بر نداشت و تیم فولاد به نتیجه دلخواه خود رسید و بااین تساوی به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.
تیم نوجوانان پارس برازجان هم در اولین حضور خود دراین دوره از مسابقات ، بر سکوی سوم ایستاد.


دیدگاه ها
دیدگاه کاربران