لیگ برتر نونهالان ایران / پارس برازجان نایب قهرمان شد.


fazel ghanbarpor

نونهالان پارس برازجان در پایان فصل لیگ برتر ایران به مقام نایب قهرمانی رسید.

لیگ برتر نونهالان ایران / پارس برازجان نایب قهرمان شد

پارس برازجان ۰ (۲)

گلها: ابوالفضل رجب زاده،اشکان بخرد
(پنالتی سینا صمیمی بیرون از چارچوب دروازه نواخته شد و پنالتی امیرسراج زاده را دروازبان،مهار کرد.)

فولاد خوزستان.  (۴)

به گزارش روابط عمومی باشگاه پارس، فینال فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲مسابقات نونهالان کشور ،که تکرار فینال سال قبل بود، بین تیم های پارس برازجان و فولاد خوزستان و با استقبال هواداران دو تیم ،بویژه پارسی ها، و حضور مسولان شهرستان(نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس،شهرداربرازجان،رییس هیات فوتبال ...) و استان(رییس اداره ورزش وجوانان استان،رییس هیات فوتبال استان)ساعت ۱۵ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳،زیر باران بهاری در ورزشگاه مرغوبکار تهران برگزارشد.
تیم پارس در مرحله نیمه نهایی تیم های ذوب آهن اصفهان و آکادمی کیا تهران، دوتیم مدعی وبزرگ کشور، را از پیش رو برداشته و پای به فینال گذاشته بود.
از آن طرف هم تیم فولاد توانسته بود تیم سپاهان اصفهان  ،دیگر تیم صنعتی و مدعی، را مغلوب نموده تا حریف پارس درفینال شود.
نیمه اول فولاد نسبت به پارس بازی بهتری ارائه داد ولی حملات این تیم زهردار نبود و دوتیم،بدون رد وبدل شدن گل،به رختکن رفتند.
مهمترین اتفاق نیمه اول بازی ،اخراج محمدرضا تیموری،هافبک خلاق پارس، در اواخر نیمه اول پس ازدریافت دو کارت زرد، بود.
درنیمه دوم تیم پارس با اینکه با یک یار کمتر پای به میدان نهاد، بازی هوشمندانه و رو به جلویی ارائه کرد که حاصل آن خطراتی بود که روی دروازه فولاد ایجاد کردند.
این بازی درپایان نود دقیقه گلی دربر نداشت و بازی به وقت های اضافه کشیده شد که باز هم دو تیم نتوانستند گلی به ثمر برسانند و بازی به ضربات مرگبار پنالتی کشیده شد.
بازیکنان پارس که بیش از یک ساعت از بازی را به اجبار ده نفره بودند،نتوانستند از نظر ذهنی آماده این ضربات شوند و با هدر دادن دوضربه پنالتی،حریف پنالتی ها نشدند و فینال را به رقیب تا بن دندان مسلح خود واگذار نموده و مثل سال گذشته به نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور و کسب مدال نقره این مسابقات بسنده کردند.


دیدگاه ها
دیدگاه کاربران